Identita brunetky, ktorú pristihli s Kotlebom na letisku, odhalená: FOTO so šéfom z Egypta | Topky.sk

°C

Štvrtok, 23. január 2020. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

Identita brunetky, ktorú pristihli s Kotlebom na letisku, odhalená: FOTO so šéfom z Egypta

Identita brunetky z Kotlebovho výletu do Egypta je odhalená
Identita brunetky z Kotlebovho výletu do Egypta je odhalená
Zdroj: instagram.com/aryana48 Facebook/Zomri
13.06.2019 10:39

BRATISLAVA - Identita mladej slečny, ktorá sprevádzala Mariana Kotlebu na dovolenkovom lete do Egypta, je odhalená. Spočiatku bolo okolo medializovaných fotografií zopár otáznikov. Mnohí netušili, prečo predsedu ĽSNS na ceste nesprevádza jeho manželka Frederika a kto je záhadná žena po boku Kotlebu. Teraz je už všetko jasné.


Prvotné informácie, ktoré spomínanú sériu fotiek sprevádzali, hovorili o tom, že ide o Kotlebovu asistentku. Na snímkach je odfotený šéf strany, ktorý sa za prítomnosti mladej brunetky presúva do lietadla. Cieľom cesty bolo egyptské mesto Hurgada.

Identita brunetky, ktorú pristihli
Zdroj: Facebook/Zomri

Predseda ĽSNS tam cestoval, no s jednodňovým oneskorením oproti manželke Frederike. Identita mladej slečny, ktorá sa na týchto fotkách spolu s Kotlebom vyskytuje, je už známa. "Marian Kotleba išiel na súkromnú dovolenku. Pokiaľ viem, tak sa majú pripojiť ku zvyšku jeho rodiny, ktorý tam už letel skôr," pre Topky potvrdil informácie o dovolenkovom lete podpredseda strany ĽSNS Milan Uhrík.


Kotleba pristihnutý na letisku: Kritik migrácie dovolenkuje v Egypte, spoločnosť mu robila bruneta


Odkaz na sociálnej sieti

Fotografie, na ktorých dvojica nastupuje do lietadla, zverejnila satirická stránka Zomri na sociálnej sieti. Netrvalo dlho a dohady o tom, že šéf ĽSNS cestuje do Egypta za svojou rodinou, potvrdila samotná slečna, ktorá Kotlebu sprevádzala na tejto ceste. Po príchode do Egypta sa rodinka odfotila, zverejnila snímku na sociálnej sieti a neodpustila si uštipačný komentár na margo stránky Zomri. "Srdečne pozdravujeme z Egypta. PS: neZomrite z toho tepla, slniečka," napísala pod fotku žena s menom Ariana Palme.

Identita brunetky, ktorú pristihli
Zdroj: Facebook/Arya Palme

Rožňavský pôvod a sympatie k Mazurekovi

Podľa uvedených informácií a podľa blogu, ktorý písal Ján Benčík, je Ariana Palme okresnou predsedníčkou ĽSNS v Rožňave a krajskou predsedníčkou Kotlebovej Ľudovej mládeže pre Košický kraj. Na sieti instagram sa prezentuje pod prezývkou aryana48, kde sa pochválila aj šteklivými zábermi.

Identita brunetky, ktorú pristihli
Zdroj: instagram.com/aryana48

Identita brunetky, ktorú pristihli
Zdroj: instagram.com/aryana48

Fotky s členmi ĽSNS

Palme tiež netají svoje sympatie ku kotlebovcom a ich politickej strane, o čom svedčí aj záber s členom výboru pre ľudské práva a národnostné menšiny Milanom Mazurekom. Na jeho konte sú už mnohé kontroverzné vyjadrenia voči týmto menšinám a známe je aj video, kde stál v skupine ľudí, ktorí hádzali dlažobné kocky na arabskú rodinu pri bratislavskej vlakovej stanici.

Identita brunetky, ktorú pristihli
Zdroj: Ján Benčík

Na blogu Benčíka sa píše aj o tom, že Ariana Palme sa ako kandidátka zúčastnila volieb do zastupiteľstva Košického samosprávneho kraja. Nechýba ani množstvo fotiek v tričku Kotlebovej strany alebo pózovanie pri buste Andreja Hlinku.

Identita brunetky, ktorú pristihli
Zdroj: Ján Benčík

Identita brunetky, ktorú pristihli
Zdroj: Ján Benčík

Stranu chceli rozpustiť

Strana ĽSNS má už za sebou aj proces o možnom rozpustení hnutia, ktorý inicioval generálny prokurátor. Jaromír Čižnár podal podnet na zrušenie tohto hnutia ešte 24. mája 2017. Čižnár odôvodnil svoj postup tým, že po vyhodnotení rozsiahlych podkladov sa ukázalo, že strana ako extrémistická politická strana s fašistickými tendenciami svojím programom a činnosťou porušuje Ústavu SR, zákony a medzinárodné zmluvy. Súd nakoniec rozhodol v prospech Kotlebovej strany.  


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/msz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články