Utorok, 7. február 2023. Meniny má Vanda, zajtra Zoja.

PRSIA uväznené v malej podprsenke: Rihanna, chcelo by to väčšie číslo!

Rihanna Galéria fotiek (3)
Rihanna
Zdroj: Profimedia

LOS ANGELES - Speváčka Rihanna (34) bola vždy považovaná za jednu z najsexi speváčok súčastnosti. A nezmenilo sa to ani po pôrode jej prvého potomka. Má síce o trochu kyprejšie tvary, no o to viac sexepílu. Svoj šatník však napriek tomu nemenila... A možno si len nechala obľúbenú bielizeň. Jej prsia totiž v malej podprsenke doslova kričali o pomoc!


Speváčka Rihanna v máji porodila synčeka, ktorého meno dodnes nie je verejnosti známe. A počas tehotenstva prirodzene nabrala nejaké tie kilá navyše. Niekoľko mesiacov sa potom na verejnosti objavovala vo voľnejšom oblečení, ktorým svoje krivky zahaľovala. Stále je však neuveriteľne sexi. 

Rihanna má sexepílu na rozdávanie.

A dokázala to aj v týchto dňoch, keď ju americkí paparazzi nafotili v jednom z klubov v Los Angeles, kde robila spoločnosť svojmu partnerovi ASAP Rockymu. Vlasy mala slušivo vyčesané, na sebe hnedú kožušinovú bundu a pod tým tričko v rovnakej farbe. 

To však odhalilo, že Rihanna zrejme s nabratými kilami nemenila kompletne celý šatník... Na sebe mala totiž podprsenku, z ktorej jej doslova vytekal jej bujný dekolt. Bolo evidentné, že by jej prsia prijali košíčky o jedno či dve čísla väčšie. Veď posúďte sami!

PRSIA uväznené v malej
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Profimedia

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články