Štvrtok, 15. apríl 2021. Meniny má Fedor, zajtra Dana, Danica.

Holé pinďúre bombardujú českú herečku: Júj! Krutá pomsta

Denisa Nesvačilová
Denisa Nesvačilová
Zdroj: Instagram
25.02.2021 12:01

PRAHA - Poradila si! Denisa Nesvačilová (29) patrí v susednom Česku medzi celkom obľúbené mladé herečky. A vyzerá to tak, že sa páči aj mnohým mužom. Prostredníctvom sociálnych sietí ju totiž bombardujú rôznymi správami, ktoré sú občas poriadne pikantného charakteru.


„Neposielajte pinďúre!” takýmito slovami sa prihovorila herečka Denisa Nesvačilová fanúšikom počas rozhovoru pre portál super.cz. Kráska, ktorá účinkovala napríklad vo filmoch Jak Básníci čekají na zázrak, Přes prsty, či Mária Terézia a seriáloch Vyprávěj a Slunečná, je totiž celkom zúfalá z toho, že mnoho mužov jej posiela fotky svojej pýchy. 

Denisa Nesvačilová
Zdroj: CinemArt

„Nechápem, prečo to robia a úprimne, väčšinou to ani nestojí za to. Normálny chlap takúto vec nepošle. A hlavne, čo tým sleduje, že mi to pošle?” reagovala herečka, ktorá denne dostane aj 25-tisíc správ. Našťastie, nie všetky obsahujú aj spomínaný "exkluzívny" materiál.  

„Neblokujem tých užívateľov. Avšak niektoré extra divné alebo vtipné veci zdieľam na svojom Instagrame. Aby si tí ľudia uvedomili, že mi to vôbec nie je príjemné,” priznala Denisa. Počas rozhovoru tiež zdôraznila, že žiadneho partnera si nehľadá a netúži ani po pozvaniach na rande. Je totiž šťastne zadaná. 

Denisa Nesvačilová dostáva od fanúšikov množstvo správ. Nie všetky sa jej však čítajú príjemne.
Denisa Nesvačilová
Zdroj: Instagram


Galéria

Denisa Nesvačilová vo filme Denisa Nesvačilová Denisa Nesvačilová Denisa Nesvačilová Denisa Nesvačilová vo filme Denisa Nesvačilová Denisa Nesvačilová vo filme

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Instagram, CinemArt, profimedia.sk, Bioscop

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články