°C

Streda, 5. august 2020. Meniny má Hortenzia, zajtra Jozefína.

POTVRDENÉ! Dieťa s o 30 rokov mladšou: Český spevák bude otcom... Budúca matka nie je plnoletá!

Bohuš Matuš a jeho Lucinka
Bohuš Matuš a jeho Lucinka
Zdroj: Facebook B.M.
14.07.2020 10:00

PRAHA - Tehotná v 17 rokoch! Po mnohých známych Čechoch, ktoré majú či v minulosti mali oveľa mladšie partnerky, je tu spevák Bohuš Matuš (46), ktorý si zakladá rodinu s neplnoletou Luciou (17).


Za uplynulé tri roky sa o tomto vzťahu hovorilo naozaj veľa. A samotný spevák často zahmlieval, alebo si dokonca protirečil. Niekedy tvrdil, že už spolu nie sú, inokedy zas vravel, že spolu sexuálne nežijú... Lenže teraz spolu čakajú bábätko. 

Bohuš Matuš, ktorý v auguste oslávi 47 rokov, túto informáciu potvrdil pre web Život v Česku. „Áno, je to tak. My sme sa vlastne po dlhej dobe, čo sme spolu, rozhodli, že budeme rodina. Nech si o tom každý myslí, čo chce,” povedal spevák, ktorý už zrejme reči okolia definitívne nerieši. „V posledných troch rokoch som zas dosiahol takú pohodu v duši a v živote, že som sa rozhodol, že by som chcel mať rodinu vo svojich 47 rokoch,” dodal. 

POTVRDENÉ! Dieťa s o
Zdroj: Facebook L.P.

Nastávajúca maminka pritom len v apríli oslávila 17 rokov. „To, že je medzi nami taký obrovský rozdiel, to mi ani nijako nevadí, ja sa cítim na 30,” vyhlásil Matuš, ktorý prezradil, že Lucia je v 20. týždni tehotenstva. 

Pohlavie bábätka však zatiaľ nepoznajú. „To si chceme nechať povedať až na koniec. Ale som rád, že som stretol dievča, s ktorým chcem byť, ktoré mám naozaj rád, ktoré má rado mňa a s ktorým si môžem založiť klan,” uzavrel tému. 

POTVRDENÉ! Dieťa s o
Zdroj: Facebook LP


Galéria

Bohuš Matuš a jeho

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články