°C

Štvrtok, 28. máj 2020. Meniny má Viliam, zajtra Vilma.

Skutočná panička predviedla sexi krivky: Aha, nemá ich zadarmo!

Kelly Killoren Bensimon
Kelly Killoren Bensimon
Zdroj: profimedia.sk
08.04.2020 22:00

PALM BEACH - Stále sa udržiava v skvelej kondícii! Reč je o Kelly Killoren Bensimon (51), ktorá sa zviditeľnila ako modelka a hviezdička reality šou Skutočné paničky z New Yorku. Kráska sa aj po päťdesiatke pýši výstavnými krivkami. Na obdiv ich vystavila aj v týchto dňoch, keď si bola zabehať.


Kelly Killoren Bensimon je vo svete šoubiznisu dobre známa. S modelingom začala ako tínedžerka. A práve táto práca ju neskôr spojila s jej manželom - módnym fotografom Gillesom Bensimonom. Porodila mu dve dcéry a spolu sa objavovali v relácii Skutočné paničky z New Yorku, kde sa so svetom delili o svoje súkromie. 

Dvojica sa v roku 2007 rozviedla a dva roky na to mala kráska kvôli vtedajšiemu frajerovi opletačky s políciou. Obvinil ju z domáceho násilia, keď mu počas hádky vrazila päsťou do tváre. Kto by to na atraktívnu brunetku povedal...

Kelly aktuálne nemá po svojom boku žiadneho oficiálneho partnera. Je však isté, že o nápadníkov nemá núdzu. Pod šatami totiž skrýva krivky, ktoré sú stále hodné odivu. Čo vy na to?

Kelly Killoren Bensimon nedá na pravidelný pohyb dopustiť.
Kelly Bensimon
Zdroj: profimedia.sk
 

Má podľa vás Kelly peknú postavu?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 839Galéria

Kelly Killoren Bensimon Kelly Killoren Bensimon nedá Kelly Bensimon Kelly Bensimon Kelly Bensimon Kelly Bensimon Kelly Bensimon

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články