°C

Streda, 8. apríl 2020. Meniny má Albert, zajtra Milena.

Hviezdna speváčka Duffy si prešla peklom: Znásilnili ma, nadrogovali a držali v zajatí!

Speváčka Duffy otvorila trinástu komnatu.
Speváčka Duffy otvorila trinástu komnatu.
Zdroj: TASR
26.02.2020 13:55

BANGOR - Britská speváčka Duffy (35) v utorok doslova omráčila svojich fanúšikov. Na sociálnej sieti totiž otvorene priznala, prečo o nej v poslednom čase nebolo počuť. Útla blondínka s prekrásnym hlasom prežila doslova hororové chvíle.


Po veľmi dlhom čase sa Duffy ozvala fanúšikom na svojom Instagrame. Tí o úspešnej blondínke nepočuli už naozaj dlho a mnohí sa začali pýtať, čo sa so speváčkou stalo. Otázka zaujala aj jedného reportéra, ktorý sa ju rozhodol vyhľadať a osloviť. O to, čo mu následne speváčka vyrozprávala, sa včera rozhodla podeliť aj so svojimi priaznivcami.

„Pravdou je, a prosím verte mi, že už som v poriadku a v bezpečí, že ma znásilnili a zdrogovali a niekoľko dní ma držali v zajatí,” napísala Duffy. Čo sa presne stalo a kto stál za týmto ohavným činom, však zatiaľ neprezradila. Momentálne totiž sústredí všetku svoju silu na to, aby sa s traumatickým zážitkom vyrovnala. „Samozrejme, že som prežila. Uzdravenie chvíľu trvalo. Neexistuje žiaden ľahký spôsob, akým to povedať. Ale môžem vám povedať, že v poslednej dekáde, tisíckach a tisíckach dní som sa rozhodla, že chcem znovu cítiť slnko v mojom srdci a to slnko teraz opäť svieti.”

Britská speváčka Duffy prežila únos a znásilnenie.
Hviezdna speváčka Duffy si
Zdroj: Instagram D.

Vo svojom príspevku vysvetlila aj to, prečo utíchla aj jej hudba. „Čudujete sa, prečo som nepoužila svoj hlas, aby som vyjadrila svoju bolesť. Nechcela som svetu ukázať smútok v mojich očiach. Pýtala som sa samej seba, ako môžem spievať zo srdca, keď je zlomené. A ono sa pomaly zahojilo,” vyznala sa. 

Speváčka Duffy sa pred časom úplne stiahla z očí verejnosti.
Hviezdna speváčka Duffy si
Zdroj: TASR

Kráska sa dnes cíti natoľko silná, že sa rozhodla vystúpiť aj verejne. Fanúšikom dokonca sľúbila, že v najbližších dňoch o všetkom prehovorí v otvorenom interiew, a vyzvala ich, aby jej posielali otázky, ktoré ich zaujímajú. Či prezradí detaily zločinu, ktorého súčasťou sa stala, sa tak dozvieme čoskoro.


Galéria

Speváčka Duffy otvorila trinástu Britská speváčka Duffy prežila Speváčka Duffy sa pred Britská speváčka Duffy prežila Duffy sa z otrasného

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články