°C

Štvrtok, 3. december 2020. Meniny má Oldrich, zajtra Barbora.

Vojvodkyňa Camilla sa vyjadrila k Harrymu a Meghan: Budú jej chýbať? Jej reakcia baví svet!

Vojvodkyňa Camilla svojou reakciou na odchod Harryho a Meghan valcuje internet.
Vojvodkyňa Camilla svojou reakciou na odchod Harryho a Meghan valcuje internet.
Zdroj: SITA
22.01.2020 18:45

LONDÝN - Celý svet aktuálne rieši odchod Meghan (38) a Harryho (35) z kráľovskej rodiny. Dvojica sa v týchto dňoch už stihla presťahovať aj do Kanady. Preto, keď sa princova nevlastná mama Camilla (72) objavila v spoločnosti, hneď dostala otázku, či jej dvojica bude chýbať. Jej reakcia teraz baví internet!


Camilla, vojvodkyňa z Cornwallu, bola prvá z členov kráľovskej rodiny, ktorá sa po odchode princa Harryho objavila v spoločnosti. Musela tak odpovedať na otázku, či jej nevlastný syn a nevesta budú chýbať. No otázka princovu nevlastnú mamu zaskočila natoľko, že teraz jej reakcia baví svet. 

Najprv totiž len zaskočene pozerala a po dvojsekundovej odmlke zo seba vystrúhala len strohé: „Course.“ Čo by sa dalo preložiť ako „Určite.“ Vojvodkyňa síce túto krátku odpoveď povedala s úsmevom na tvári - no ten bol skôr hraný ako úprimný. 

Všetci sa totiž zhodli na tom, že Camilla svoje „určite“ vôbec nepovedala s nadšením a nad tým, aké slovo vo svojej strohej odpovedi zvolí, musela niekoľko sekúnd premýšľať. Televízia ITV zverejnila na Twitteri krátke video, ktoré sa na internete začalo šíriť rýchlosťou svetla.


Galéria

Vojvodkyňa Camilla svojou reakciou Vojvodkyňa Camilla a princ Camillina reakcia na odchod Meghan Markle a princ Meghan a princ Harry

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články