°C

Štvrtok, 22. október 2020. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Prasklo tajomstvo princa Harryho a Meghan: TOTO doposiaľ nechceli prezradiť!

Na verejnosť sa dostala informácia, ktorú princ Harry a Meghan doposiaľ tajili.
Na verejnosť sa dostala informácia, ktorú princ Harry a Meghan doposiaľ tajili.
Zdroj: SITA
24.01.2020 23:05

LONDÝN - Okolo princa Harryho (38) a jeho manželky Meghan Markle (35) je aktuálne poriadne rušno. Ich mená sa v posledných dňoch skloňujú najmä v súvislosti s ich odchodom z kráľovskej rodiny... No na povrch sa začínajú dostávať aj rôzne iné informácie. Najnovšie je to tajomstvo, ktoré doposiaľ nechceli prezradiť. Toto majú byť krstní rodičia princa Archieho!


Dlho sa špekulovalo o tom, kto je krstným otcom a krstnou mamou malého princa Archieho. Osem mesiacov sa rodičom darilo túto informáciu tajiť. Až doteraz...


Vojvodkyňa Camilla sa vyjadrila k Harrymu a Meghan: Budú jej chýbať? Jej reakcia baví svet!


V čase, keď celý svet rieši odchod princa Harryho a Meghan Markle z kráľovskej rodiny, sa na verejnosť dostala aj informácia o krstných rodičoch ich synčeka. 

Prvotné správy hovorili o tom, že pri krste mal stáť hollywoodsky herec George Clooney. Pravda je však iná. Dvojica si totiž na túto úlohu nezvolila nikoho slávneho, dokonca ani nikoho z rodiny.

Ako informuje Daily Mail, krstným otcom sa stal Mark Dyer, ktorý bol osobným asistentom princa Charlesa. A krstnou mamou má byť Tiggy Pattifer, opatrovateľka princa Harryho a Williama z čias ich detstva. 

Čakali ste, že krstnými rodičmi princa Archieho budú slávne osobnosti?

47 % nie
áno 53 %

Hlasovalo: 2477Galéria

Na verejnosť sa dostala Harry a Meghan doteraz Princ Harry, Meghan Markle Krstnou mamou princa Archieho Krstým otcom princa Archieho Meghan Markle, princ Harry

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články