°C

Piatok, 30. október 2020. Meniny má Šimon, Simona, zajtra Aurélia.

Obrovská rana pre speváčku Céline Dion: 4 roky po smrti manžela a brata prišla o mamu... Emotívna rozlúčka!

Céline Dion prišla o milovanú mamu.
Céline Dion prišla o milovanú mamu.
Zdroj: Profimedia
19.01.2020 15:14

MONTREÁL – Svetoznáma speváčka s nezameniteľným hlasom Céline Dion (51) prežíva ťažké obdobie. Pred štyrmi rokmi totiž navždy stratila brata Daniela aj manžela Reného. Vo štvrtok prišla o milovanú mamu, ktorá zomrela po dlhej chorobe vo 92 rokov.


Pre kanadskú speváčku Céline Dion je január doslova mesiacom smútku. Pred štyrmi rokmi 14. januára ju navždy opustil jej manžel a len dva dni po ňom umrel aj jej brat Daniel. Presne na štvrté výročie úmrtia Daniela zomrela aj Célinina mama, ktorú za veľkou mlákou ľudia poznali ako televíznu moderátorku a filantropku. Thérèse Tanguay Dion odišla vo veku 92 rokov a bola obklopená svojou rodinou.

Celine Dion prišla o milovanú mamu.
Obrovská rana pre speváčku
Zdroj: Instagram C.D.

Mama Dion, ako ju v Kanade volali zomrela vo štvrtok a teda tesne pred koncertom speváčky v Miami. Už ho nemohla odmietnuť a tak sa s ňou na koncerte emotívne rozlúčila. Na veľkom plátne svietila fotka Thérèse a Céline jej do neba zaspievala nádhernú baladu Somewhere over the Rainbow.

S mamou sa rozlúčila aj prostredníctvom Instagramu. Pridala fotografiu s láskyplnými slovami. „Mami, tak veľmi ťa ľúbime. Dnešnú šou venujeme tebe a ja budem pre teba spievať z celého srdca. S láskou Céline,“ napísala Kanaďanka na sociálnej sieti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Céline Dion (@celinedion),


Galéria

Céline Dion prišla o Celine Dion prišla o Céline Dion venovala na Céline Dion prišla o Céline Dion pred štyrmi V deň, keď dobilo

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram, Profimedia, SITA, Youtube

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články