Promi dcéru zatienila mladá kolegyňa: Maya, z tej si ber príklad! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 12. december 2019. Meniny má Otília, zajtra Lucia.

Promi dcéru zatienila mladá kolegyňa: Maya, z tej si ber príklad!

Maya Hawke
Maya Hawke
Zdroj: SITA
12.11.2019 20:00

NEW YORK - Tromfla ju! V pondelok sa na slávnostnom koberci zišli aj hviezdy seriálu Stranger Things. Nechýbala ani Maya Hawke (21). Dcéra slávnych hercov Umy Thurman a Ethana Hawke sa predviedla v nohavicovom kostýme čiernej farby. Ktovie, ako by vyzerala v outfite, ktorý by viac zvýraznil jej krásu...


Uma Thurman a Ethan Hawke sa síce v roku 2005 rozviedli, avšak spájajú ich 17-ročný syn Levon a 21-ročná dcéra Maya, ktorí sa rozhodli kráčať v šľapajách slávnych rodičov. 

Maya účinkuje napríklad v obľúbenom seriáli Stranger Things. V pondelok sa v New Yorku konalo slávnostné premietanie, na ktorom sa objavila nahodená v outfite inšpirovanom pánskym štýlom.   

Maya Hawke sa predviedla v nohavicovom kostýme.
Maya Hawke
Zdroj: SITA

Na slávnostnom koberci nechýbala ani jej kolegyňa Millie Bobby Brown. Tá naopak stavila na kvetinové šaty s volánom, ktoré zvýraznili jej krásu. 

Viacerí sa zhodujú, že Millie Bobby Brown sa medzi tínedžermi stáva módnou ikonou. Nuž, inšpirovať by sa u nej mohla aj kolegyňa Maya, čo poviete?!

Millie Bobby Brown vyzerala krásne.
Millie Bobby Brown
Zdroj: SITA

Kto sa podľa vás obliekol lepšie?

Maya Hawke

167

Millie Bobby Brown

91

Počet hlasov: 258


Galéria

Maya Hawke Maya Hawke sa predviedla Millie Bobby Brown vyzerala Hviezdy seriálu Stranger Things Priah Ferguson Millie Bobby Brown a Natalia Dyer Charlie Heaton

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články