°C

Pondelok, 1. jún 2020. Meniny má Žaneta, zajtra Xénia.

Televíznu hviezdičku zradil výstrih: Zlatko, vykukla ti bradavka!

Megan Barton Hanson
Megan Barton Hanson
Zdroj: profimedia.sk
19.07.2019 22:00

LONDÝN - To sa dalo čakať! Megan Barton Hanson (25) patrí medzi hviezdičky britského šoubiznisu. Zviditeľnila sa účinkovaním v reality šou Love Island, no pravidelne na seba strháva pozornosť vďaka imidžu sexice. Výrazné líčenie a provokatívne outfity sú pre túto slečinku samozrejmosťou. Zaujať sa jej podarilo aj počas uplynulého týždňa, keď si to na párty namierila s vražedným výstrihom. O pikantné odhalenie si ozaj koledovala. Aha!


Britská televízna stanica usporiadala počas uplynulého týždňa párty, ktorej sa zúčastnili viaceré celebrity. Za zábavou si vyrazila aj Megan Barton Hanson. Ako u nej býva zvykom, na svojom vzhľade si dala záležať a bola fakt neprehliadnuteľná.  

Sexica si obliekla výrazný overal so zvieracím vzorom. Najviac pohľadov smerovalo na jej hrudník. Megan má silikóny, ktoré veľmi rada vystavuje na obdiv. A hoci si výstrih viackrát naprávala, pikantnému odhaleniu sa nevyhla.

Prítomný fotograf neváhal a situáciu hneď využil. Hviezdička, ktorá si medializáciu celkom užíva, ale určite nebude namietať, že jej zabezpečil zopár článkov v médiách. 

Megan Barton Hanson vyšla do nočných ulíc nahodená v takomto sexi outfite.
Megan Barton Hanson
Zdroj: profimedia.sk

Megan Barton Hanson zradil výstrih a ukázala bradavku.
Megan Barton Hanson
Zdroj: profimedia.sk

Páči sa vám outfit, v ktorom sa Meghan predviedla?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 843Galéria

Megan Barton Hanson Megan Barton Hanson vyšla Megan Barton Hanson zradil Megan Barton Hanson priam Megan Barton Hanson rada Megan Barton Hanson

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články