Televízna hviezdička bez hanby: Na slnku opekala holé silikóny! | Topky.sk

°C

Piatok, 24. január 2020. Meniny má Timotej, zajtra Gejza.

Televízna hviezdička bez hanby: Na slnku opekala holé silikóny!

India Reynolds
India Reynolds
Zdroj: profimedia.sk
21.07.2019 20:00

MARBELLA - Hlavne zaujať! Týmto heslom sa riadia mnohí jedinci, ktorí sa túžia stať súčasťou šoubiznisu. Céčkové celebrity sú kvôli piatim minútam slávy a zmienke v médiách schopné hádam čohokoľvek. Svoje by o tom vedela hovoriť i glamour modelka a účastníčka reality šou Love Island - India Reynolds (28). Prsnatá brunetka počas dovolenky v Španielsku predviedla bulvárnym fotografom poriadne horúce divadlo.


Reality šou Love Island je vo Veľkej Británii celkom obľúbená. Jej súčasťou sa najnovšie stala aj 28-ročná India Reynolds, ktorá sa živí a prezentuje ako glamour modelka. V súvislosti s tým je mnohým jasné, že slávychtivá slečna nepatrí medzi hanblivky.

Jej meno je späté i s novinami The Sun a ich povestnou treťou stránkou. Na nej je pravidelne zobrazená nejaká sexica. Nuž, a párkrát mala tú česť aj spomínaná India Reynolds. 

V médiách sa aktuálne objavili jej zábery z dovolenky, ktorú trávila v španielskej Marbelle. Sexica sa vyhrievala na slniečku len v spodnej časti bikín a svoje silikónom vylepšené prsia hrdo vystavovala na obdiv. 

India Reynolds vie ako zaujať bulvárnych fotografov.
India Reynolds
Zdroj: profimedia.sk

Páčia sa vám ženy so silikónmi?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 2502Galéria

India Reynolds India Reynolds vie ako India Reynolds India Reynolds India Reynolds India Reynolds India Reynolds

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články