°C

Pondelok, 1. jún 2020. Meniny má Žaneta, zajtra Xénia.

Ranné vysielanie sa zvrhlo: Striptíz v priamom prenose a... Áno, daj mi po zadku!

Moderátorov v štúdiu prekvapili striptéri.
Moderátorov v štúdiu prekvapili striptéri.
Zdroj: ITV
19.07.2019 15:30

LONDÝN - V televíznom svete je úplne bežné, že stanice si vo svojich programoch promujú aj ďalšie vlastné relácie. V Dobré ráno, Británia sa ale objavil dosť netradičný odkaz na reality šou Love Island. Producenti pozvali do štúdia striptérov!


V britskej rannej relácii kompetentní najprv pustili horúce zábery zo zoznamovacej šou Love Island a potom do štúdia napochodovali traja muži v prilbách a reflexných vestách. Pred moderátormi sa začali zbavovať svojich zvrškov a snažili sa docieliť, aby sa ich televízne tváre dotýkali. 

Ranné vysielanie sa zvrhlo:
Zdroj: ITV

Jeden z mladíkov dokonca zo zeme zdvihol mucholapku, ktorá zostala odložená za moderátorským pultíkom po jednej z predchádzajúcich tém. „Ja ťa nechcem capkať po zadku! To o čo tu ide?” povedala Kate Garraway, ktorá sa snahe o dotyky s mladíkom dosť bránila. Nakoniec mu však po tom zadku capla...

Ranné vysielanie sa zvrhlo:
Zdroj: ITV

Niektorí diváci komentovali vysielanie ako sexistické a konštatovali, že ak by sa v štúdiu takto objavili tri ženy, vyvolalo by to pobúrenie. Ako ale informoval The Sun, mnohým sa to zdalo úžasne vtipné. Čo si myslíte vy? Video si môžete pozrieť TU»

Je podľa vás vhodné pozvať do ranného vysielania striptérov?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 586Galéria

Moderátorov v štúdiu prekvapili V rannom vysielaní sa Moderátorku Kate Garraway mladík Striptéri sa točili aj

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články