°C

Streda, 29. január 2020. Meniny má Gašpar, zajtra Ema.

Známa herečka vyvenčila mladšieho milenca: Preboha, kde má tú ruku?!

Helena Bonham Carter a Rye Dag Holmboe
Helena Bonham Carter a Rye Dag Holmboe
Zdroj: profimedia.sk
10.07.2019 20:00

LONDÝN - Čo to stváral?! Na topkách sme vás už v minulosti informovali, že herečka Helena Bonham Carter (53) má mladšieho milenca. A to 32-ročného spisovateľa menom Rye Dag Holmboe. Dvojica nedávno vyrazila do nočných ulíc Londýna a paparazzi boli pri tom. Pozrite sa, čo sa im podarilo nafotiť!


Helena Bonham Carter po boku mladšieho milenca priam žiari. Hoci by Rye mohol byť jej synom, zaľúbenci si rozumejú skvele a vekový rozdiel neriešia. 

Nedávno sa vybrali spolu na párty. Helena, ktorá bežne brázdi ulice strapatá a nenalíčená, si tentokrát dala na svojej vizáži záležať. Vlasy si dokonca ozdobila kvetovanou čelenkou. Herečkin milenec bol oblečený pomerne všedne. 

Paparazzov však v istej chvíli šokoval, keď si strčil ruky do nohavíc. Čo tam stváral, vie len on sám. Isté ale je, že keď zbadá tieto chúlostivé zábery v médiách, nadšený nebude. A jeho slávna milenka dupľom. 

Milenca herečky Heleny Bonham Carter nafotil bulvárny fotograf s rukami v rozkroku.
Helena Bonham Carter, Rye
Zdroj: profimedia.sk


Galéria

Helena Bonham Carter a Milenca herečky Heleny Bonham Helena Bonham Carter a Helena Bonham Carter Helena Bonham Carter bežne Helena Bonham Carter tvorila

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články