Najodpornejšie vlasy šoubiznsu: To je hnus! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 21. november 2019. Meniny má Elvíra, zajtra Cecília.

Najodpornejšie vlasy šoubiznsu: To je hnus!

Helena Bonham Carter si na úpravu svojho zovňajšku nepotrpí.
Helena Bonham Carter si na úpravu svojho zovňajšku nepotrpí.
23.10.2015 20:00

LONDÝN - Videla sa v zrdkadle? Nemá doma hrebeň? Toto sa jej páči? Takéto otázky víria hlavou asi každému, kto zbadá fotky herečky Heleny Bonham Carter (49) v civile. Keby sa totiž udeľovala cena za najodpornejšie vlasy šoubiznisu, táto hviezda, ktorá bola v minulosti nominovaná na Oscara a Zlatý glóbus, by vyhrala s prehľadom. Na hlave má totiž namiesto vlasov hniezdo. Keby ste ju stretli v uliciach, mysleli by ste si, že prechádzate okolo poriadne zanedbanej bezdomovkyne.


Helena Bonham Carter patrí k najuznávanejším britským herečkám, no jej vkus sa už roky vymyká akýmkoľvek konvenciám. Umelkyňa chodí na verejnosť zväčša tak dogabaná, že ani módna polícia by pri pohľade na ňu nemala slov.

Čerešničkou na Heleninom zvláštnom vzhľade sú vlasy. Ak sa teda ten hnus, čo má na hlave, tak dá nazvať. Paparazzi nafotili hviezdu pred pár dňami v uliciach a je vôbec zázarak, že ju spoznali. S výrazne zanedbaným účesom totiž herečka vyzerala ako bezdomovkyňa.  

Helenine vlasy majú momentálne ťažko identifikovateľnú farbu a výrazne odrasty. Absencia šampónu, kondicionéru a hrebeňa má za následok, že umelkyňa má na hlave hotové hniezdo. Niet pochýb, že návšteva kaderníka by jej určite prospela.   

Vlasy Heleny Bonham Carter vyzerajú katastrofálne.
Helena Bonham Carter


Helena Bonham Carter vie byť aj za peknú. Mohlo by vás zaujímať: Hollywoodska rebelka konečne ako diva: Helena, toto ti naozaj sekne!


Mala by podľa vás Helena začať viac dbať o svoj zovňajšok?

21 % nie
áno 79 %

Hlasovalo: 244Galéria

Helena Bonham Carter si Vlasy Heleny Bonham Carter Takto vyzerá Helena Bonham Helena Bonham Carter je Helena Bonham Carter vyzerá Helena Bonham Carter si Helena Bonham Carter v

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, SITA, Walt Disney, Warner Bros. Pictures

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články