Slávna herečka má v posteli zajačika: Helena, veď by ti mohol byť synom! | Topky.sk

°C

Streda, 20. november 2019. Meniny má Félix, zajtra Elvíra.

Slávna herečka má v posteli zajačika: Helena, veď by ti mohol byť synom!

Helena Bonham Carter
Helena Bonham Carter
Zdroj: SITA
28.05.2019 17:00

NEW YORK - Strapatá, dogabaná, a predsa zbalila mladšieho! Šoubiznis je plný párov, pre ktoré vekový rozdiel nie je žiadnym problémom. Patrí k nim aj svojská herečka Helena Bonham Carter (53), ktorá randí s 32- ročným spisovateľom menom Rye Dag Holmboe. Dvojica si pred pár dňami vymieňala nežnosti priamo na verejnosti a paprazzi boli pri tom!


Helena Bonham Carter tvorila zhruba 13 rokov pár s režisérom Timom Burtonom, ktorému porodila dve ratolesti. Ich vzťah však v roku 2014 stroskotal. Odvtedy si svoje súkromie dosť strážila. Herečka je ale aktuálne šťastne zamilovaná a zdá sa, že sa nemieni vôbec skrývať.

Bulvárnym fotografom sa ju pred pár dňami podarilo zvečniť v uliciach New Yorku. Tie brázdila po boku svojho o 21 rokov mladšieho milenca. Zaľúbenci sa nebránili nežnostiam a vášnivým bozkom. Za zmienku určite stojí i to, že navštívili zopár obchodov a dokonca aj múzeum sexu. 

Helena by sa už čoskoro mala vrátiť k nakrúcaniu seriálu The Crown. V ňom stvárňuje princeznú Margaret, ktorá mala tiež mladšieho milenca.  

Podľa medializovaných informácií sa herečka a Holmboe spoznali počas minulého leta na svadbe ich spoločného priateľa. Nechajme sa prekvapiť, ako dlho im ich vzťah vydrží.  

Helena Bonham Carter má v posteli tohto zajačika.
Helena Bonham Carter
Zdroj: profimedia.sk

Tvoria podľa vás títo dvaja pekný pár?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 498Galéria

Helena Bonham Carter Helena Bonham Carter má Helena Bonham Carter má Helena Bonham Carter a

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO:profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články