Nedeľa, 26. jún 2022. Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava.

DOPROVOKOVALA! Kontroverzná Fabušová niekomu poriadne leží v žalúdku: Tu SKONČILA!

Miroslava FabušováGaléria fotiek (5)
Miroslava Fabušová
Zdroj: TV JOJ

BRATISLAVA - Meno Miroslava Fabušová (37) nie je v slovenskom šoubiznise žiadnym neznámym pojmom, no v roku 2020 sa začalo skloňovať oveľa častejšie. Práve vtedy totiž sedela s predsedom parlamentu Borisom Kollárom vo vládnej limuzíne, ktorá havarovala. O nejaký čas neskôr mala zasa opletačky s políciou, keďže šoférovala pod vplyvom alkoholu. A odvtedy nasledoval jeden škandál za druhým.


Alkoholové excesy pokračovali aj naďalej. Miroslava sa začiatkom tohto roka objavila v relácii Bez servítky, kde si reputáciu nenapravila. Práve naopak. Počas vysielania mali diváci dojem, že Fabušová si nejaký ten pohárik stále rada dopraj. Nepôsobila na nich totiž práve triezvo, o čom svedčili doslova hromady komentárov na sociálnych sieťach. 

DOPROVOKOVALA! Kontroverzná Fabušová niekomu
Galéria fotiek (5)
Zdroj: Tv Joj

O niečo neskôr si už beztak podlomené renomé aktuálne absolútne zakopala pod čiernu zem, keď ju podguráženú vypoklonkovali z priameho prenosu Let's dance. Tam podľa očitých svedkov tiež nebola práve triezva, laškovne pózovala fotografom, no a poslednou kvapkou bolo, keď pred kamerou skočila do rozhovoru Tomášovi Bezdedovi a Richardovi Lintnerovi. Následne ju z Incheby vyviedol člen SBS. 

O niekoľko menších škandálov sa Fabušová postarala aj počas iných podujatí. No a zdá sa, že niekomu už naozaj leží v žalúdku a stopku nedostala len na spoločenských akciách. Aktuálne totiž prišla o svoj profil na Instagrame, kde často a rada provokovala pikantnými zábermi. A to len pár dní potom, čo sa to isté stalo jej kamarátovi - spevákovi Davidovi Key, ktorý pred pár dňami hlásil, že mu niekto ukradol profil s desiatkami tisíc fanúšikov. 

DOPROVOKOVALA! Kontroverzná Fabušová niekomu
Galéria fotiek (5)
Zdroj: Instagram M.F.

To, aby sa profil dostal späť do jeho rúk, teraz aktívne rieši, no a prostredníctvom svojho dočasného účtu dal vedieť, že rovnaký problém teraz postretol aj Fabušovú. A naozaj. Aktuálne by ste ju už na Instagrame nenašli a mladý spevák hovorí, že podľa neho nejde o žiadnu náhodu. Vyzerá to tak, že Miroslava začala niekomu už poriadne vadiť. Nuž, možno je najvyšší čas sa nad sebou zamyslieť... 

DOPROVOKOVALA! Kontroverzná Fabušová niekomu
Galéria fotiek (5)
Zdroj: Instagram M.F.

DOPROVOKOVALA! Kontroverzná Fabušová niekomu poriadne leží v žalúdku: Tu SKONČILA!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články