Streda17. apríl 2024, meniny má Rudolf, zajtra Valér

Mega FACKA pre hviezdu jojkárskeho seriálu: Diváci ho žerú a slovenská speváčka… ON JE ZNÁMY?!

Celeste Buckingham Zobraziť galériu (8)
Celeste Buckingham (Zdroj: Vlado Anjel)

BRATISLAVA - Známa slovenská speváčka Celeste Buckingham (27) prišla na Slovensko z ďalekej Madeiry, aby natočila svoj nový videoklip k piesni Make me. Spolu s ňou si vo videu zahral aj herec z jojkárskeho seriálu Nemocnica Richard Autner (30). Diváci ho síce žerú, ale... Od speváčky zažil ľadovú sprchu!

Rozhovor so Celeste Buckingham (Zdroj: Vlado Anjel)

Celeste Buckingham včera prišla podporiť svoju kamarátku, speváčku Ronie na predpremiéru jej nového videoklipu k piesni 2004. Ona sama pritom len nedávno vydala novinku s názvom Make me. Do svojho videoklipu si zavolala herca Richarda Autnera, ktorý už nejaký ten mesiac hviezdi v jojkárskom seriáli Nemocnica. 

Slováci ho veľmi dobre poznajú a jeho hviezda každým dňom rastie, ale... Od speváčky sa dočkal ľadovej sprchy. Ona totiž absolútne netušila, že tento urastený herec, pri ktorom sa nejednej žene podlamujú kolená, je verejne známy. „Musím priznať, že ja som zistila, že on je známy, až keď sme dotočili ten klip,“ povedala Celeste pre Topky.sk.

Richard Autner hviezdi v seriáli Nemocnica po boku Nely Pociskovej.
Zobraziť galériu (8)
Richard Autner hviezdi v seriáli Nemocnica po boku Nely Pociskovej.  (Zdroj: TV Joj)

Priznala však, že síce netušila, že je "slávny", no registrovala ho ako hudobníka. A tak ho, naopak, nepoznajú zas jeho televízni fanúšikovia. „Ja som ho poznala skôr z tej speváckej a hudobnej strany, viem, že sem-tam niekde hrá... A on zlatý, ešte mi povedal - pošli mi pesničku a poviem ti,“ rozhovorila sa speváčka, ktorá už dnes Richarda eviduje aj ako úspešného herca. 

No niet sa čomu čudovať, že Celeste takýto fešák unikol. Ako totiž priznala, v poslednom období toho mala naozaj veľa. Navyše, posledné roky žije na Madeire. A tam si Nemocnicu zrejme nepozrie. „Mala som namáhavé dva mesiace, odohrala som koncerty, ďalšie pracovné povinnosti na Slovensku a v Čechách a čaká ma online škola,“ vymenovala speváčka, ktorá už dnes letela späť do Španielska. Viac sa dozviete z rozhovoru vyššie!

Ronie speváčka - premiéra
Zobraziť galériu (8)
 (Zdroj: Vlado Anjel)

Viac o téme: Celeste BuckinghamRichard Autner
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu