Nedeľa, 26. september 2021. Meniny má Edita, zajtra Cyprián.

Je z nej štrbaňa: Zuzana Plačková si zlomila zub... FOTO Veď vyzeráš ako pred piatimi rokmi!

Zuzana Plačková
Zuzana Plačková
Zdroj: Instagram Z.P.
11.10.2020 22:00

BRATISLAVA - Zuzana Plačková si ešte do dnešného dopoludnia užívala spoločné chvíľky s priateľmi na chate. Dnes sa však brunetka už musela vrátiť do reality. V sobotu sa jej podarilo zlomiť si jeden z predných zubov a za všetko môže nespratný cukrík!


Grotesknou nehodou sa slovenská kráľovná Instagramu pochválila, ako inak, na sociálnej sieti. „Najväčšie nešťastie, čo sa ti môže stať... Že si na cukríku od**beš zub. To je ok?" zahlásila temperamentná tmavovláska a, samozrejme, všetko ukázala aj na videu, po čom nasledoval jej smiech. „Mohla som? No, Peťka, chystajte mi zúbok, prídem si poň," odkázala a z tejto nehodičky si ďalej robila srandu. 

Zuzana dokonca vytvorila anketu, kde sa svojich priaznivcov pýta, či si myslia, že ju navštívi zúbková víla. A rovnako humorne to celé poňal  aj jej manžel René. „Kým mi cez týždeň zubárka nedorobí zúbok, budem sa takto parádiť. René mi povedal, že vyzerám ako 5 rokov dozadu," napísala a napokon zo zlomeného zubu urobila vtipnú motiváciu pre svojich fanúšikov. „Keď si myslíš, že vyzeráš zle, tak si povedz, že aspoň máš všetky zuby," zaklincovala to. 

Zuzana Plačková si na chate zlomila zub.
Je z nej štrbaňa:
Zdroj: Instagram Z.P.

Zuzanim manžel René vraj vyhlásil, že influencerka teraz vyzerá ako pred piatimi rokmi.
Je z nej štrbaňa:
Zdroj: Instagram Z.P.


Galéria

Zuzana Plačková Zuzana Plačková si na Zuzanim manžel René vraj Zuzana Plačková s manželom

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články