Utorok, 13. apríl 2021. Meniny má Aleš, zajtra Justína.

Vydarená premena slávnej blondínky: Nedávno sa gúľala, dnes... Wau!

Jessica Simpson
Jessica Simpson
Zdroj: Instagram
11.10.2020 11:00

LOS ANGELES - Je v top forme! Herečka a speváčka Jessica Simpson (40) mala vždy imidž dokonalej blonďavej sexbomby. Popri kariére sa však venovala aj rodine a je trojnásobnou maminou. Kráska pri každom tehotenstve výrazne pribrala. Inak tomu nebolo ani keď pod srdcom nosila najmladšiu dcérku Birdie Mae. Sexica však na svojej postavičke zapracovala a výsledok je priam ohromujúci.


Jessica Simpson je od roku 2014 vydatá za hráča amerického futbalu - Erica Johnsona, ktorému porodila tri ratolesti. Keď v marci 2019 priviedla na svet svoju najmladšiu dcérku Birdie Mae, ručička na váhe ukazovala zhruba 108 kg. 

Známa blondínka sa však zaťala a výsledok stojí za to. Jessica výrazne schudla a vďaka pravidelnému cvičeniu sa môže pochváliť výstavnými krivkami. 

Tie vystavila na obdiv aj v týchto dňoch, keď na sociálnej sieti Instagram zverejnila zábery v cvičiacom úbore. Fanúšikovia pri pohľade na očarujúce krivky slávnej blondínky nešetria komplimentami a chválami. Oprávnene, čo poviete?!

Jessica Simpson počas tretieho tehotenstva.
Jessica Simpson
Zdroj: profimedia.sk

Jessica Simpson sa aktuálne pýši sexi krivkami.
Jessica Simpson
Zdroj: Instagram

Jessica Simpson sa aktuálne pýši sexi krivkami.
Jessica Simpson
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Jessica Simpson s manželom Jessica Simpson Jessica Simpson počas tretieho Jessica Simpson Jessica Simpson Jessica Simpson Jessica Simpson má krásnu Jessica Simpson

Nástroje k článkuFOTO: instagram, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články