°C

Štvrtok, 28. máj 2020. Meniny má Viliam, zajtra Vilma.

Prísne kontroly Pariškovej pred ďalšími chemoterapiami: FOTO Vystrihané vlasy skrýva pod šiltovkou!

Aneta Parišková s manželom Miroslavom
Aneta Parišková s manželom Miroslavom
Zdroj: Instagram A.P.
22.05.2020 12:53

BRATISLAVA - Moderátorka Aneta Parišková aktuálne zvádza najväčší boj vo svojom živote. Kvôli rakovine podstupuje náročnú liečbu a vypadali jej vlasy. Navyše aj v čase, keď ju z nemocnice pustili domov, musí chodiť na pravidelné kontroly.


Aneta Parišková už kvôli rakovine absolvovala operáciu a prvé kolo chemoterapií. 9. mája ju prepustili z nemocnice, odkiaľ ešte odchádzala tak, ako ju všetci poznáme z televíznych obrazoviek. 

No tento týždeň priznala, že liečba sa už podpísala na jej korune krásy. „Dva týždne od začiatku chemoterapie mi začali vypadávať celé chumáče vlasov. A tak sa naša kuchyňa zmenila na kaderníctvo,” napísala moderátorka k fotografiám, ktoré zachytávali, ako ju manžel Miroslav vystrihal dohola.  

Prísne kontroly Pariškovej pred
Zdroj: Instagram A.P.

Ďalšie kolo chemoterapií by mala Aneta absolvovať už čoskoro. Podľa informácií jojkárskeho TopStaru už budúci týždeň. Medzitým ale musí moderátorka chodiť na pravidelné kontroly. Jednu takú absolvovala aj dnes doobeda. 

Parišková sa vybrala do onkologického ústavu sama a vystrihanú hlavu si chránila šiltovkou. Zrejme jej to bolo pohodlnejšie ako si nasadzovať parochňu, v ktorej býva niekedy nepríjemne teplo. Anetin manžel Miroslav sa zatiaľ venoval prácam v škôlke, ktorú zrejme už čoskoro otvoria – podľa nových nariadení by mali takéto zariadenia začať znovu fungovať už od 1. júna. 

Aneta Parišková namiesto parochne zvolila šiltovku.
Prísne kontroly Pariškovej pred
Zdroj: Vlado Benko Jr.

Aneta Parišková
Zdroj: Vlado Benko Jr.

Manžel Miroslav sa venuje prácam v Anetinej škôlke.
Prísne kontroly Pariškovej pred
Zdroj: Vlado Benko Jr.


Galéria

Aneta Parišková s manželom Manžel Miroslav Polakovič Anete Aneta Parišková namiesto parochne Aneta Parišková Manžel Miroslav sa venuje Aneta Parišková

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články