Piatok, 7. máj 2021. Meniny má Monika, zajtra Ingrida.

Bývalý frajer Emmy Drobnej zmenený na nepoznanie: Zapustil fúzy a... PREBOHA!

Bývalý partner Emmy Drobnej Štěpán Urban poriadne zmenil imidž.
Bývalý partner Emmy Drobnej Štěpán Urban poriadne zmenil imidž.
Zdroj: Vlado Anjel
18.04.2020 09:00

PRAHA – Keď sa prevalilo, že superstaristi Emma Drobná (25) a Štěpán Urban (22) sa rozišli, pre mnohých to bol poriadny šok. Netrvalo dlho a obaja umelci si našli nových partnerov. Kým víťazka šou sa už chváli svojou láskou k Filipovi Šebovi (35) a vyzerá to dosť vážne, ryšavý Čech zábery s priateľkou nezdieľa. Čím sa však pochválil, je nový singel a zmena imidžu...


Štěpán Urban sa do povedomia verejnosti dočkal vďaka účinkovaniu v speváckej súťaži Superstar v roku 2015. Dokonca tam našiel aj lásku po boku víťazky Emmy Drobnej. Ich vzťah však napokon nevydržal, dvojica šla od seba a obaja si už našli nových partnerov. Kým on randí so sympatickou Viky, Emma sa už vo veľkom chváli zábermi s Filipom Šebom a vyzerá to s nimi skutočne vážne.

Od skončenia Superstar si Štepán držal imidž sladkého usmievavého chlapca so šibalským úsmevom. Pár mesiacov po rozchode s Emmou vydal nový singel a s ním prišla poriadna zmena imidžu. Rodák z Uherského Hradišťa totiž zapustil fúzy, nechal si aj porast na brade a vlasy dostali rozcuchaný look. Nech je, ako chce, ryšavcovi to pridalo hneď niekoľko rokov navyše a už vôbec nevyzerá ako ten sladký Štěpán. Ale, ako sa hovorí, proti gustu žiaden dišputát. Keď sa to páči jemu a jeho frajerke, všetko je tak, ako má byť.

Štěpán Urban si nechal narásť fúzy a poriadne ho to zmenilo.
Bývalý frajer Emmy Drobnej
Zdroj: Instagram Š.U.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram, Vlado Anjel, TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články