Streda, 12. máj 2021. Meniny má Pankrác, zajtra Servác.

Obľúbený moderátor Vlado Voštinár mení imidž: TAKTO teraz vyzerá... Manželka si zvyká!

Vlado Voštinár
Vlado Voštinár
Zdroj: Jan Zemiar
20.04.2020 09:00

BRATISLAVA – Karanténa mení návyky mnohých ľudí. Kým niekto doposiaľ necvičil, zatvorený doma má odrazu viac času, a tak podporuje silu svojho tela. Iní si zas zvykli dopriať pravidelnú návštevu kaderníka či v prípade mužov zhadzovali svoju bradu, no teraz šli tieto zvyky bokom. Vlado Voštinár (56) patrí k tým, ktorí sa rozhodli zmeniť svoj imidž a prestal sa holiť!


Nedávno sa záberom zarastenej tváre pochválil markizácky moderátor Viktor Vincze a zdá sa, že nie je jediný, kto odložil žiletku bokom. Počas karantény a v situácii, v akej momentálne sme, na mužoch i tak nevidieť, či majú bradu oholenú, alebo zapustili fúzy. Neholiť sa rozhodol aj jojkár Vlado Voštinár. Ten momentálne v prísnych podmienkach pokračuje v nakrúcaní Inkognita a spoločne s Lukášom Frlajsom moderuje aj reláciu Zostali sme doma.

Vlado Voštinár ani počas karantény nezaháľa a pracuje jedna radosť.
Obľúbený moderátor Vlado Voštinár
Zdroj: TV JOJ

Televízia JOJ s ním dokonca stihla odvysielať reláciu magazínu Nové bývanie a zároveň aj jednu nakrútiť a Voštinár tiež spoločne so štábom dotočil odovzdávanie bytu v relácii Nové bývanie dizajn. To už však pod rúškom, ktoré mu podľa vlastných slov prekáža kvôli hlbokým nádychom a okuliarom, ukrýval bradu.

Ako sme sa dozvedeli zo zdroja z televízie, Vlado je odhodlaný v móde neholenia sa vytrvať. Pre topky.sk vysvetlil, prečo sa takto rozhodol. „Športovci majú vrchol sezóny, kedy sa hrá o titul, ergo o úspech v sezóne. Volajú to Play off. No a hokejisti majú tradíciu, že sa v tomto období prestávajú holiť. Ja toto obdobie vnímam ako naše play off. Teda pomyselne hráme o úspech a chceme vyhrať. Tak som sa demonštratívne prestal holiť. Jednak preto, lebo to pod rúškom nie je vidieť a sám som zvedavý, ako budem vyzerať zarastený,“ vyjadril sa so smiechom. Naozaj plánuje bradu zhodiť, až bude po všetkom? A čo na toto jeho rozhodnutie hovorí manželka? „Oholím sa, až keď bude po „boji“. Pomaly si na seba pri pohľade do zrkadla zvykám a moja žena tiež,“ dodáva s úsmevom obľúbený moderátor.

Takto momentálne obľúbený moderátor Vlado Voštinár vyzerá. Bradu si plánuje neholiť dovtedy, kým nezvíťazíme nad koronou.
Obľúbený moderátor Vlado Voštinár
Zdroj: TV JOJ

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Vlado Voštinár Inkognito sa nakrúca za Vlado Voštinár ani počas Takto momentálne obľúbený moderátor Vlado Voštinár predtým, ako Vlado Voštinár priznal, že Pri práci Vlado Voštinár

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: TV JOJ, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články