°C

Sobota, 29. február 2020. Meniny má Radomír, zajtra Albín.

Markizácka hviezdička sa opäť predviedla: Holý zadok, korzet a horúce bozky so ženou!

Markizácka hviezdička sa opäť predviedla!
Markizácka hviezdička sa opäť predviedla!
Zdroj: Youtube/Rora
21.01.2020 23:00

BRATISLAVA - Vyzerá to tak, že niekto zo svojej chvíľkovej slávy dokáže vyťažiť najviac, ako sa dá... A neštíti sa pri tom použiť ani všetky svoje ženské zbrane. Reč je o Romane Košťálovej (24) z poslednej série Farmy, ktorá opäť poriadne šokovala. Svojou bisexualitou sa síce nikdy netajila, ale toto... Fúú!


Krátko po tom, čo sa šou skončila a titul víťaza si odniesol Gabriel Sedláček, sa brunetka rozhodla nezaháľať a zo svojho pôsobenia na Farme vyťažiť maximum. Založila si kanál na Youtube a hneď prvé video spôsobilo poriadny rozruch. Romana si nedala servítku pred ústa, svojim niekdajším kolegom otvorene naložila, čo sa do nich zmestilo, a okrem toho prezradila niekoľko pikantností zo svojho súkromného života. 

Romana Koštálová sa vo videu predviedla v sexi spodnej bielizni.
Markizácka hviezdička sa opäť
Zdroj: Youtube/Rora

Fanúšikom porozprávala o skúsenostiach s análnym sexom či trojkou, netají sa ani svojou bisexuálnou orientáciou. Tú koniec-koncov spomenula aj počas svojho pôsobenia na Farme. No a aktuálne predviedla, ako to asi vyzerá v praxi. Na jej stránke pribudlo video na tému "Ako zbaliť muža". Jedna zo scénok ukazovala, ako to vyzerá, keď sa váš priateľ nedokáže odtrhnúť od hracej konzoly. 

Romana sa teda najprv pozornosť svojho vyvoleného snažila upútať v pyžamku a keď nezabralo, nahodila sexi spodnú bielizeň v podobe korzetu, podväzkov a tango nohavičiek, v ktorých mala takmer holý zadok. No a keď nepomohlo ani to, do obývačky pritiahla kamarátku, s ktorou sa začala náruživo bozkávať.

Jej frajerom z videa síce nepohla ani táto scénka, v realite však asi neexistuje žiadny chlap, ktorý by na niečo podobné nijako nezareagoval. A ako to skončilo: Romana si kamarátku odviedla do spálne a to, čo by v skutočnosti nasledovalo, zrejme vysvetľovať netreba...

Romana najskôr ukázala takmer nahý zadok a potom...
Markizácka hviezdička sa opäť
Zdroj: Youtube/Rora

Nasledovala horúca bozkávačka s kamarátkou.
Markizácka hviezdička sa opäť
Zdroj: Youtube/Rora

Myslíte si, že by sa Romana mala začať krotiť?

45 % nie
áno 55 %

Hlasovalo: 539Galéria

Markizácka hviezdička sa opäť Romana Košťálová sa vo Romana najskôr ukázala takmer Nasledovala horúca bozkávačka s

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články