°C

Pondelok, 6. júl 2020. Meniny má Patrícia, Patrik, zajtra Oliver.

Slovenský moderátor sa s tým nebabre: Do štúdia prišiel s holým zadkom!

Do štúdia prišiel s holým zadkom!
Do štúdia prišiel s holým zadkom!
Zdroj: Rádio Anténa Rock
26.05.2020 13:00

BRATISLAVA - Sú moderátori, ktorí sa berú vážne a na tom stavajú svoju popularitu, iní sa zas neboja vtipkovať, vystreliť si zo seba či šokovať nejakým počinom. K tej druhej skupinke ľudí patrí Tomáš Kadlec (43), ktorého verejnosť pozná skôr po hlase ako Tomaggia z Rádia Anténa Rock. A ten sa s tým rozhodne nebabre!


Fanúšikovia rockovej hudby Tomaggia veľmi dobre poznajú, i keď zrejme viac po hlase, než jeho tvár. V rannej šou sa poslucháčom prihovára spoza mikrofónu a vidieť ho môžu len cez sociálne siete. A práve jednu fotografiu, na ktorej Tomáš zapózoval v skutočne odvážnom outfite, zdieľalo rádio na svojom instagramovom profile.

Tomáš Tomaggio Kadlec si dokáže urobiť žarty aj sám zo seba.
Slovenský moderátor sa s
Zdroj: Rádio Anténa Rock

Ešte v polovici mája v kalendári svietili traja zamrznutí muži a takmer každý z nás sa musel preorientovať na chladné počasie a lepšie sa obliecť. Prípad Tomaggia bol však iný. Ten sa totiž rozhodol, že aj napriek zime si on urobí pekný, slnečný deň aspoň v štúdiu.

Natiahol na seba jedny z najkontroverznejších mužských plaviek, aké poznáme, tzv. boratky a doslova s holým zadkom odmoderoval svoje vstupy. „Traja zamrznutí prišli, ale Tomaggio sa rozhodol, že bude mať leto,” píše sa pri fotografii moderátora v štúdiu. Mnohých tento nečakaný krok pobavil, iným to prišlo cez čiaru. Každopádne to moderátor rádia bral ako žart. A čo vy, dali by ste sa na niečo podobné nahovoriť?

Takto Tomaggia v štúdiu zrejme nečakali.
Slovenský moderátor sa s
Zdroj: Rádio Anténa Rock

Pobavil vás počin Tomaggia alebo skôr pobúril?


Galéria

Do štúdia prišiel s Tomáš Tomaggio Kadlec si Takto Tomaggia v štúdiu Tomáš Kadlec Tomáš Tomaggio Kadlec Tomaggio sa s tým Tomaggio moderuje rannú šou.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram, Rádio Anténa Rock, Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články