°C

Streda, 5. august 2020. Meniny má Hortenzia, zajtra Jozefína.

Známa Češka sa konečne dostala z popálenín: Teraz prišla o chlapa!

Týnuš Třešničková
Týnuš Třešničková
Zdroj: Instagram
22.10.2019 12:00

PRAHA – Sympatická česká blogerka si minulý rok na dovolenke v Turecku prešla doslova peklom. Počas večere totiž mala možnosť vidieť ohňovú šou, ktorá sa však vymkla spod kontroly a Týnuš Třešničková (24) tak skončila na nemocničnom lôžku s rozsiahlymi popáleninami. Hoci sa z toho už dostala, prišla ďalšia rana. Priateľ, s ktorým na spomínanej dovolenke bola, už viac nie je po jej boku.


Minuloročná dovolenka bola pre mladú Češku poriadne náročná. Namiesto oddychu a spoznávania kultúry skončila na lôžku s popáleninami. To by nechcel zažiť nikto z nás. Zasiahnuté mala ruky a tvár. Bola preto obmedzená pri svojej práci, keďže ako fashion blogerka sa prezentuje svojím zovňajškom.

Týnuš Třešničková skončila po večeri v Turecku s popáleninami v nemocnici.
Známa Češka sa konečne
Zdroj: Youtube T.T.

Až 10 mesiacov po incidente nabrala opäť odvahu postaviť sa pred kameru a nahrať video pre svojich fanúšikov. „Dnes som si sadla po dlhej pauze opäť za kameru a natočila pre vás video. Je fajn byť zase späť,” napísala k snímke ešte v júli Týnuš. Vtedy ešte tvorila pár s podnikateľom Viktorom Hajíčkom, s ktorým bola na dovolenke s nešťastným koncom.

Ako informoval český Blesk, dvojica už viac netvorí pár. Fanúšikom blogerky o tom mohli napovedať aj fotografie mladej krásky, na ktorých sa Viktor už dlhšie neobjavuje a ani vo svojich postoch či videách ho brunetka nespomína. „Už spolu pár dávno netvoria. Dohodli sa na spolupráci, čo sa týka jeho podnikania s elektronikou, ale milenci nie sú,“ prezradil pre spomínaný Blesk zdroj.

Na rozchode Týnuš a Viktora sa podpísalo dlhé odlúčenie. Naďalej však spolu pracujú.
Známa Češka sa konečne
Zdroj: Instagram T.T.

S otázkou ohľadom rozchodu sa na podnikateľa obrátil portál extra.cz. „Nie, my už spolu nechodíme asi dva mesiace. Vyprchalo to... Odlúčenie a sme kamaráti, tým to hasne. Ona pre mňa pracuje, takže sa s ňou aj tak vídam,“ vyjadril sa pre portál Hajíček. Na ich rozchode sa tak zrejme podpísal aj čas, ktorý strávili bez seba počas Třešničkovej hospitalizácie. To však nie je všetko. Viktor si mal za mladú blogerku údajne nájsť už aj náhradu. Má ňou byť prvá vicemiss Miss Face 2016 Alica Činčurová, po ktorej boku sa objavil už niekoľkokrát. K tejto téme sa však odmietol vyjadriť.

Viktor Hajíček mal údajne vymeniť Týnuš za missku Alicu Činčurovú.
Známa Češka sa konečne
Zdroj: Facebook A.Č.


Galéria

Týnuš Třešničková Týnuš Třešničková skončila po Na rozchode Týnuš a Viktor Hajíček mal údajne S Viktorom Hajíčkom už Pred kameru sa Týnuš Týnuš Třešničková je single.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram, Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články