°C

Streda, 19. február 2020. Meniny má Vlasta, zajtra Lívia.

Vážne zdravotné problémy Mira Žbirku: Vystúpenie na markizáckom DOD musel náhle zrušiť!

Mekyho Žbirku trápia zdravotné problémy.
Mekyho Žbirku trápia zdravotné problémy.
Zdroj: Facebook M.Ž.
16.08.2019 12:00

BRATISLAVA - Už zajtra televízia Markíza opäť otvorí dvere pre svojich divákov a tí si tak budú môcť pozrieť štúdiá a stretnúť sa aj so svojimi obľúbencami z obrazoviek. Medzi vystupujúcimi mala byť aj slovenská hudobná legenda Meky Žbirka (66), no svoju účasť náhle zrušil. Môžu za to zdravotné problémy.


Obľúbený slovenský spevák Meky Žbirka mal v sobotu 17. augusta vystúpiť na Dni otvorených dverí v televízii Markíza. „Vôbec prvý raz privítame českú spevácku megahviezdu Luciu Bílú, po mnohých rokoch sa predstavia aj Meky Žbirka či skupina Desmod a chýbať samozrejme nemôže ani naša najväčšia pódiová stálica Dara Rolins,” vyjadril sa riaditeľ PR a marketingu TV Markíza Michal Borec.

Meky Žbirka sa mal v sobotu ukázať na DOD v Markíze. Účasť však musel zrušiť.
Miro Žbirka
Zdroj: TASR/Andrej Galica

Napokon však z vystúpenia Mira Žbirku v sobotu nič nebude. Svoju účasť musel zrušiť pre zdravotné problémy, čo pre Topky.sk potvrdil aj Michal Borec: „Miroslav Žbirka na našom Dni otvorených dverí, žiaľ, nevystúpi z dôvodu choroby. Veľmi nás to mrzí, maestrovi želáme skoré uzdravenie.”

Smutnú správu oznámil svojim fanúšikom aj samotný spevák, ktorý sa na vystúpenie úprimne tešil, no zdravie nepustí. „Priatelia, tešil som sa, že sa s vami v sobotu stretnem na DOD v Markíze, ale musím sa dať do poriadku. Kurýrujem sa a vidíme sa nabudúce - čoskoro,” napísal spevák na sociálnej sieti k záberu antibiotík, ktorými sa lieči. Ide o lieky, ktoré sa používajú aj na liečbu zápalu pľúc – Meky Žbirka už jeden prekonal v roku 2017, a tak nie je vylúčené, že sa mu opäť vrátil.

Meky Žbirka bol nútený zrušiť vystúpenie v Markíze. Berie antibiotiká.
Vážne zdravotné problémy Mira
Zdroj: Instagram M.Z.

Chystáte sa na DOD do Markízy?

60 % nie
áno 40 %

Hlasovalo: 1316Galéria

Mekyho Žbirku trápia zdravotné Meky Žbirka sa mal Meky Žbirka bol nútený Meky Žbirka sa lieči Mekyho Žbirku pravdepodobne opäť

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram, TASR/Andrej Galica, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články