Mirgová na verejnosti neudržala emócie: TOTO ju dohnalo k slzám! | Topky.sk

Streda, 18. september 2019. Meniny má Eugénia, zajtra Konštantín.

Mirgová na verejnosti neudržala emócie: TOTO ju dohnalo k slzám!

Dominika Mirgová
Dominika Mirgová
Zdroj: Jan Zemiar
16.07.2019 13:30

BRATISLAVA - Pondelkový večer bol pre speváčku Dominiku Mirgovú (27) nabitý emóciami. V jednom z bratislavských podnikov krstila svoje štvrté hudobné dieťa, ktoré nesie názov Toto som ja. Za krstnú mamu si zvolila divu Daru Rolins (46), ktorá ju poriadne dojala!


Od jej účinkovania v Superstar už prešlo niekoľko rokov a napriek tomu, že nevyhrala, nenechala verejnosť, aby na ňu zabudla. Dominika Mirgová sa stále venuje hudbe, ktorú miluje, a v pondelok mala krst svojho štvrtého albumu Toto som ja. Ako sama prezradila, všetky piesne, ktoré sú na disku, nejako súvisia s ňou samotnou, jej životom a každá skladba je svojská.

Krstilo sa v bratislavskom Starom meste a za krstnú mamu si vybrala Dominika Daru Rolins. „Kto by mal krstiť a kto je takým mojím vzorom v ženskom prevedení, tak je to jednoznačne Darča, pretože odmalička na nej vyrastám, spievala som jej pesničky. Takže pre mňa to bol vždy veľký vzor a idol,” povedala blondínka na krste.

Po tom, ako Dara vybehla na pódium, venovala mladej speváčke pár slov, ktorými ju dojala. „Veľmi ma teší, že tu môžem byť. Spojila som príjemné s užitočným, pretože Bratislava je mesto, do ktorého jazdím vždy veľmi rada. Musím povedať, že toto je album, ktorého krstnou som veľmi rada. Toto je naozaj album, ktorý poteší muzikantské srdce. Že to nie je len hra na hudbu. Je cítiť, a to ma na Dominike veľmi baví, že rastie, že dospieva, že je z nej strašne zaujímavý človek, muzikant, žieňa,” rozhovorila sa Rolins a rodená Trnavčanka mala čo robiť, aby udržala slzy na uzde.

Po pokrstení šumivým vínom sa Dominika prihovorila všetkým prítomným, ktorí ju prišli v dôležitý deň podporiť. A práve tento moment už celkom neustála a nechala emóciám voľný priebeh. Pri ďakovaní rodine a priateľom sa rozplakala a napokon požiadala aj svoju vizážistku, nech ju pred spievaním prepudruje. Krst cédečka bol plný emócií a skvelých vystúpení. S Dominikou si zaspievali Adiss, Majself, Šorty a dokonca aj jej tatino Miroslav.

Dominika Mirgová si zaspievala aj so svojím otcom skladbu Zober ma tam.
Mirgová na verejnosti neudržala
Zdroj: Jan Zemiar

Páči sa vám tvorba Dominiky Mirgovej?

65 % nie
áno 35 %

Hlasovalo: 527Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Ján Zemiar,
VIDEO: Topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články