Raper Majself s manželkou majú ukážkový vzťah, ale... TOTO im chýba! | Topky.sk

Štvrtok, 17. október 2019. Meniny má Hedviga, zajtra Lukáš.

Raper Majself s manželkou majú ukážkový vzťah, ale... TOTO im chýba!

Majself a Júlia tvoria nerozlučný pár.
Majself a Júlia tvoria nerozlučný pár.
Zdroj: Instagram
21.06.2019 15:30

BRATISLAVA - Toľko lásky sa len tak nevidí. Raper Michal "Majself" Švehla a jeho manželka Júlia majú skutočne ukážkový vzťah, aký by im mohol závidieť nejeden pár. V poslednom čase však zažívajú náročné obdobie. Chýba im čas a dovolenku si tak ľahko nedoprajú.


Raper Majself sa, zdá sa, vybral inou cestou ako ostatní slovenskí raperi. Do svojej tvorby vo veľkom zapája manželku Júliu, ktorá sa profesionálne hudbe síce nevenuje, ale rapera v jeho práci všemožne podporuje. Na poslednom albume sa im dokonca podarilo ich rozdielne pracovné svety vzájomne prepojiť. „Keďže celý tento album je taký spojený a prepojený, tak je to super, lebo nás to spojilo ešte viac. Máme priestor tráviť čas spolu," prezradila krásna vizážistka a dodala, že ani v minulosti nemali problém nájsť si čas jeden na druhého.

​Dvojica má momentálne poriadne nabitý program. Promo nového albumu Rómeo a Júlia, množstvo koncertov a prerábka Júliinho salónu im zaberá väčšinu ich času a manželia priznali, že dovolenku už plánovať nestíhajú. „Máme to plánované od nedele do štvrtku. Počítame, že by sme tak otočili aspoň tri, štyri takéto turnusy, lebo potrebujeme tú dovolenku ako soľ," prezradil Majself. Poriadny oddych si pravdepodobne doprajú až v zime.

Raper Majself s manželkou
Zdroj: Vlado Anjel

Raper Majself s manželkou
Zdroj: Vlado Anjel

Či je Majselfov aktuálny hit Rómeo a Júlia ich obľúbenou skladbou a z čoho mal raper pri vydávaní najväčšie obavy, to sa dozviete v našom videorozhovore vyššie.


Galéria

Majself a Júlia tvoria Raperovi Majselfovi a jeho Láska z tejto dvojice Majself a Júlia momentálne Raper Majself a jeho Na letnú dovolenku sa Prvé skladby z nového

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
VIDEO: Vlado Anjel
FOTO: Vlado Anjel, Instagram J.Š., archív Majself

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články