°C

Štvrtok, 29. október 2020. Meniny má Klára, zajtra Šimon, Simona.

Tehotná Bartalos sa pochválila fotkou s manželom, fanúšikovia ju sfúkli: Mary, je to choré!

Mary Bartalos
Mary Bartalos
Zdroj: Jan Zemiar
10.04.2019 12:00

BRATISLAVA - Hviezda z Oteckov Mary Bartalos (24) si naplno užíva posledné týždne tehotenstva a pripravuje sa na príchod svojho prvého bábätka. Napriek tomu, že je už v ôsmom mesiaci tehotenstva, nevzdala sa ani pohybovej aktivity a so svojím manželom Adriánom naďalej vedie workshopy. Na instagrame sa pochválila fotografiou z jedného z nich a fanúšikovia ju ihneď sfúkli.


Herečka Mary Bartalos sa ešte pred tehotenstvom venovala športu či skôr umeniu pohybu, ktoré vedie jej manžel. Hoci je už v pokročilom štádiu tehotenstva, stále cvičí, hýbe sa. Niektorí ľudia ju za to obdivujú a držia jej palce, iní v dobrom závidia, že to tak perfektne zvláda a tretia skupina ľudí by ju najradšej vyvesila na tabuľu hanby za to, čo ako budúca matka robí.

Mary Bartalos sa už onedlho stane mamou.
Tehotná Bartalos sa pochválila
Zdroj: Instagram M.B.

Brunetka sa totiž pochválila záberom s manželom, a to práve z workshopu movementu. Na nej Mary doslova lieta na nohách svojej lásky a pridržiava sa len jednou rukou. Takýto kúsok si vyžaduje dôveru v partnera, a to najmä v ôsmom mesiaci tehotenstva, kedy to môže, ale nemusí byť nebezpečné.

„Aj v 8. mesiaci lietam. Som rada, že moje telo mi to stále dovoľuje. Nie je to tak síce každý deň, už občas cítim, že postupne ide do tuhého," napísala budúca mamička k záberom, na čo sa do nej pustilo hneď niekoľko ľudí.

„Nič ma do toho, ale bol by som mega opatrný," znel jeden z komentárov a pridali sa aj ďalší. „Mary len opatrne," či „Toto teda nepodporujem. Môže sa hocičo stať, jeden zlý pohyb..." Našla sa aj žena, ktorá pritvrdila: „Tá prvá fotka je chorá, bohužiaľ."

Komentárov, ktoré Mary povzbudzovali či obdivovali, však bolo viac. Sama herečka musí najlepšie vedieť, čo si môže s bruškom dovoliť a čo nie. A kým sa cíti dobre a dôveruje svojmu partnerovi, pokojne sa na vlastné riziko môže púšťať aj do akrobatických kúskov.

Tehotná Bartalos sa pochválila
Zdroj: Instagram M.B./Peter Kováč

Myslíte si, že Mary týmto kúskom riskovala?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 12762Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Peter Kováč, Instagram, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články