°C

Utorok, 1. december 2020. Meniny má Edmund, zajtra Bibiana.

Čerstvá mamička Mary Bartalos 4 týždne po pôrode: Ukázala bruško... Ona vážne rodila?!

Mary Bartalos
Mary Bartalos
Zdroj: Instagram M.B.
24.07.2019 10:30

BRATISLAVA - Mary Bartalos (25) žiari už vyše mesiaca šťastím a je hrdou mamičkou. 21. júna priviedla manželovi Adriánovi na svet synčeka Noela. Hoci od pôrodu neprešlo ešte ani šestonedelie, herečka je aktívny typ človeka a na zadku neobsedí. Zúčastnila sa dokonca fotenia a zrejme nik by netipoval, že nedávno rodila.


Sympatická herečka, ktorej popularita narástla vďaka seriálu Oteckovia, si dala s pôrodom načas. Hoci sa mal podľa jej slov chlapček narodiť na prelome mája a júna, napokon sa na svet vypýtal až v tretej dekáde júna. Napriek tomu, že Mary Bartalos ešte nemá za sebou šestonedelie, už si stihla strihnúť aj jedno fotenie, a to rovno spoločne s Katkou Saganovou.

Mary a Katka sa zverili do rúk fotografky s nezvyčajným menom Kristiana Kona. Fotenie bolo zamerané na produkty, na ktoré aj sama mamička nedá dopustiť. Nebolo by na tom nič zvláštne, no seriálová Linda prišla v čiernom crop tope a to, že by pred mesiacom priviedla na svet malého Noela, by na ňu v tú chvíľu netipoval nik. Necelých päť týždňov po pôrode má krásne ploché bruško.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristiana Kona (@kristianakona),

 


Galéria

Mary Bartalos Mary Bartalos len mesiac Mary Bartalos si materstvo Aj popri synčekovi si Mary Bartalos na prechádzke Mary Bartalos a jej Mary a Adrián Bartalosovci

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články