°C

Utorok, 1. december 2020. Meniny má Edmund, zajtra Bibiana.

Prvé zábery Mary Bartalos po pôrode: FOTO z nemocnice... Dojímavé slová čerstvej mamičky!

Mary Bartalos
Mary Bartalos
Zdroj: Jan Zemiar
26.06.2019 12:30

BRATISLAVA – Hviezda seriálu Oteckovia Mary Bartalos (24) sa v piatok 21. júna stala po prvýkrát mamou. Na svet priviedla synčeka, ktorému s manželom dali meno Noel. Len niekoľko dní po pôrode sa čerstvá a šťastná mamina prihovorila svojim fanúšikom a zverejnila aj dojímavé slová adresované svojmu bábätku!


Hoci podľa jej vlastných slov mala Mary Bartalos rodiť na prelome mája a júna, chlapčekovi bolo zrejme v jej brušku dobre a na svet sa neponáhľal. Rovnako ako jeho mama. „Dáva si načas drobečko, ale to nevadí. Aj mňa maminka prenášala, lebo mi bolo dobre v brušku,“ napísala ryšavka ešte 18. júna k záberu so synovcom, z ktorého sa tešia už niekoľko dní.

Od 4. júna sa Mary Bartalos s manželom tešili zo synovca a nedočkavo očakávali synčeka.
Prvé zábery Mary Bartalos
Zdroj: Instagram M.B.

Jej švagriná porodila už 4. júna, a tak celá rodina netrpezlivo čakala na druhého Bartalosa. V piatok 21. júna sa rodinka dočkala a Mary si mohla v náručí podržať svoj uzlík šťastia. Synčekovi venovala dojímavé slová. „Takto dokonale to bolo stvorené. Stať sa mamou je požehnanie a ten pocit sa nedá nijako opísať, ani ničím nahradiť. Ďakujem každý deň za tento náš obrovský dar! Konečne si medzi nami, Noel!“ napísala Mary k záberu z pôrodnice. Nezabudla ani na citát z Biblie.

Mary Bartalos venovala synčekovi dojímavé slová.
Prvé zábery Mary Bartalos
Zdroj: Instagram M.B.

I keď už je pár dní doma a teší sa zo synčeka, fanúšikom sa veľmi neukazovala. S manželom však včera predsa len pridali príbehy na Instagram, prostredníctvom ktorých pozývali ľudí na talkshow. Mary sa tak svojim followerom prihovorila prvýkrát od pôrodu. Dokonca tesne po zobudení a aj bez mejkapu vyzerá mladá herečka a čerstvá mamina čarovne.

Bez mejkapu, tesne po zobudení, a predsa stále krásna a čarovná Mary Bartalos.
Prvé zábery Mary Bartalos
Zdroj: Instagram M.B.


Galéria

Mary Bartalos Od 4. júna sa Mary Bartalos venovala synčekovi Bez mejkapu, tesne po Mary Bartalos s manželom Mary Bartalos mala pôvodne Vo februári dvojica s Začiatkom júna bola Mary

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články