°C

Streda, 8. apríl 2020. Meniny má Albert, zajtra Milena.

Mary Bartalos je tesne pred pôrodom: Takéto bolo prvé rande s jej manželom... Veď vyzerala ako špageta!

Mary Bartalos s manželom Adriánom
Mary Bartalos s manželom Adriánom
Zdroj: Jan Zemiar
16.05.2019 09:00

BRATISLAVA - Hviezda markizáckych Oteckov Mary Bartalos (24) už onedlho zažije jeden z najkrajších momentov vo svojom živote - stane sa mamou. Svojmu manželovi Adriánovi by mala už v týchto dňoch priviesť na svet vytúženého synčeka. Kým teraz je z herečky chodiaca gulička, v čase, kedy mala so svojím partnerom prvé rande, bola... fuuu, to je šupa!


Hoci Mary o postavičke spred niekoľkých mesiacov môže akurát tak snívať, v živote aktuálne rieši oveľa podstatnejšie veci. Pod srdcom nosí malý zázrak a tak sú kilečká navyše zrejme to posledné, čo ju momentálne zaujíma. Popri tom, ako sa s spoločne pripravujú na rodičovstvo, si najnovšie vyšportovaný fešák zaspomínal na to, ako sa so svojou polovičkou zoznámil.

O ich vzťahu toho nikdy veľa nepovedali, vedelo sa iba toľko, že láska mala pomerne rýchly spád. Po krátkej známosti sa zasnúbili, zosobášili a onedlho oznámili, že do ich rodinky pribudne nový člen. Najnovšie však na Instagram herečkin partner pridal fotku, z ktorej je jasné, ako ich vášeň vzplanula.

Takto vyzeralo prvé rande Mary Bartalos a jej manžela.
Mary Bartalos je tesne
Zdroj: Instagram A.B.

Mary Bartalos už onedlho na svet privedie svoje prvé dieťatko.
Mary Bartalos je tesne
Zdroj: Instagram M.B.

„Naše prvé rande,“ napísal Adrián k záberu, kde Mary za jeho pomoci robí stojku s utra štíhlym bruškom a celá jej postavička pôsobí ako špagetka. Je teda zjavné, že dvojicu okrem prvotných vzájomných sympatií dala dokopy aj láska k pohybu. Apropo, tomu sa Mary venuje dodnes, a to aj v pokročilom štádiu tehotenstva. Dostať sa späť do formy teda pre ňu zrejme nebude ani najmenší problém.


Galéria

Mary Bartalos s manželom Takto vyzeralo prvé rande Mary Bartalos už onedlho Mary Bartalos  jej

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články