°C

Streda, 25. november 2020. Meniny má Katarína, zajtra Kornel.

Exotická Slovenka nosí pod srdcom dvojičky: Rastúce bruško už neschová!

Jasmína Taty
Jasmína Taty
Zdroj: Inatagram J.T.
15.04.2019 12:30

BRATISLAVA - Slovenská kráska s exotickými koreňmi sa už niekoľko týždňov teší na novú úlohu vo svojom živote. Napriek mladému veku sa Jasmína Taty (19), ktorá minulý rok obsadila miesto druhej vicemiss a získala tiež tituly Miss Pierot a Miss Press, stane čochvíľa dvojnásobnou mamou. Radostnou novinkou sa pochválila ešte vo februári. Bruško jej pomaly rastie a aj keby chcela, už ho neschová!


Jasmínu Taty poznajú ľudia najmä vďaka súťaži krásy Miss Slovensko, kde v roku 2018 získala titul druhej vicemiss. Exotická kráska mnohých očarila, a tak získala aj tituly Miss Pierot a Miss Press. Mladé dievča je však predovšetkým tanečnica a diváci Markízy ju tak mohli vídať aj v šou Tvoja tvár znie povedome, Let´s Dance či Chart Show.

Vo februári sa Jasmína Taty pochválila tehotenstvom.
Exotická Slovenka nosí pod
Zdroj: Inatagram J.T.

Na nejaký čas si však čokoládová misska dá od tanca a vystupovania prestávku, pretože sa pripravuje na najkrajšiu úlohu v živote ženy. Vo februári oznámila, že s priateľom Erikom čakajú dvojičky. Hoci má Jasmína len 19 rokov, na detičky sa veľmi teší.

„Áno, áno... Som v tom! Som tehotná a užívam si to! Veľmi sa na ne teším a nemôžem sa dočkať, kedy sa tie dve malé bábätká narodia. Už teraz ich moc ľubkám," napísala Tatyová vo februári k záberu s bruškom, ktoré bolo v tom čase ešte maličké. Teraz sa pochválila ďalšou snímkou a tehotenstvo už rozhodne neschová. Ako tehuľke jej to mimoriadne pristane!

Rastúce bruško už Jasmína Taty neschová!
Exotická Slovenka nosí pod
Zdroj: Inatagram J.T.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články