Lukratívny kšeft pre Cinkotu v JOJ-ke: Hlavná postava v novom seriáli! | Topky.sk

Utorok, 21. máj 2019. Meniny má Zina, zajtra Júlia, Juliána.

Lukratívny kšeft pre Cinkotu v JOJ-ke: Hlavná postava v novom seriáli!

Dušan Cinkota
Dušan Cinkota
Zdroj: TV JOJ
17.03.2019 13:00

BRATISLAVA - Už takmer trištvrte roka si Dušan Cinkota (48) užíva slobodu a pol roka sa teší zo svojho synčeka Olega. Po návrate z väzenia sa snažil dostal späť do pracovného kolotoča, a to sa mu aj značne darí. Objavil sa v jojkárskom Inkognite, dostal úlohu v dabingu, v Banskej Bystrici vlastnú hudobnú reláciu. Tentoraz mieri ešte vyššie!


Po tom, čo strávil šesť rokov za väzenskými múrmi, sa pred ôsmimi mesiacmi konečne dostal na slobodu. Hoci sa tešil z narodenia synčeka, zasiahla ho smrť otca. Napriek tejto smutnej udalosti sa Dušanovi celkom darí vrátiť sa do zabehnutých pracovných koľají.

Dušan Cinkota dostal šancu v dabingu.
Lukratívny kšeft pre Cinkotu
Zdroj: Dabingové štúdio Daniela

Krátko po prepustení z basy sa objavil v relácii Inkognito. Neskôr dostal úlohu v dabingu a miesto sa našlo aj v Banskej Bystrici, kde sa stal moderátorom hudobnej relácie. Nedávno sa tiež ukázal na premiére rozprávky Čarovný park, kde prepožičal svoj hlas opici.

Zdá sa, že Cinkymu sa skutočne darí a nielen svojím hlasom bude tešiť divákov televízie JOJ. Práve od nich mal totiž herec dostať lukratívnu ponuku v pripravovanom seriáli, ktorý má pod palcom Peter Bebjak s Wandou Adamik Hrycovou. Malo by ísť o historický seriál Slovania s prvkami fantasy.

Nedávno sa Dušan Cinkota ukázal na premiére rozprávky Čarovný park.
Lukratívny kšeft pre Cinkotu
Zdroj: CinemArt SK

„Dej sa odohráva na prelome 6. a 7. storočia. Toto historické obdobie sme vybrali preto, lebo veľmi dobre ukazuje veľa tém z tohto obdobia. Medzi ne patrí strach z neznámeho, túžba po sebapoznaní, túžba po blízkych vzťahoch a láske. V našom príbehu hovoríme o Slovanoch, národe, ľuďoch, ktorým je veľmi blízka príroda. Dôležitou témou seriálu je boj medzi dvoma slovanskými osadami,“ prezradili autori v prezentačnom videu na súťaži kinematografických projektov v Kyjeve.

Údajne by sa mal seriál začať nakrúcať niekedy v novembri a dokopy by mal mať šestnásť častí, točiť sa má na Ukrajine. Práve Dušan Cinkota by si mal v seriáli inšpirovanom Hrami o tróny zahrať hlavnú postavu.

Dušan Cinkota by mal dostať hlavnú postavu v historickom seriáli.
Dušan Cinkota
Zdroj: TV MARKÍZA

Privítali by ste viac projektov s Dušanom Cinkotom?

59 % nie
áno 41 %

Hlasovalo: 1144Galéria

Dušan Cinkota Dušan Cinkota dostal šancu Nedávno sa Dušan Cinkota Dušan Cinkota by mal Dušan Cinkota sa teší Kedysi hral Dušan Cinkota Dušan Cinkota sa pomaly

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: TV JOJ, Instagram, TV Markíza, Continental film

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články