°C

Štvrtok, 9. júl 2020. Meniny má Lujza, zajtra Amália.

Na javisku super SEXI a v zákulisí: Strapaté a bez mejkapu... Toto že sú tie hviezdy?!

Na javisku super sexi náklad a v zákulisí...
Na javisku super sexi náklad a v zákulisí...
Zdroj: TV MARKÍZA
23.09.2018 06:42

BRATISLAVA - Na pódiu divy, v súkromí "obyčajné" ženy. Už dnes večer sa v šou Tvoja tvár objavia slovenské speváčky, ktoré rozvírili vodu v jej predchádzajúcich sériách. Barbora Švidraňová, Lenka Vavrinčíková, Emma Drobná a Mirka Partlová predvedú ikonické číslo Lady Marmelade z filmu Moulin Rouge a už podľa originálnej predlohy je jasné, že bude doslova napumpované sexom. Pozrite sa ale, ako tieto hviezdy vyzerajú, kým sa zapnú kamery!


Hoci niet pochýb o tom, že dievčatá budú počas svojej šou pekelne sexi, na skúškach sa človek predsa len oveľa pohodlnejšie cíti v obyčajných tričkách, teplákoch a bez mejkapu. A presne tak vyzerajú aj na videu, ktoré sa k nám dostalo. 

Hviezdy sa na ňom vykrúcajú ako o dušu, no už na prvý pohľad nikomu neunikne, že vyzerajú úplne inak ako bežne na obrazovkách. Baby stavili na úplnú ležérnosť a so stajlovaním si veru nerobili žiadne starosti. A tak vy, naši čitatelia, máte možnosť vidieť, že aj celebritné Slovenky sú v bežnom živote "obyčajné" ženy, ktoré sa najlepšie cítia vo voľnom oblečení a bez nánosu kopy líčidiel. A prirodzenosť im rozhodne pristane. 

Dievčatá si s líčením a účesmi v súkromí starosti nerobia.
Na javisku super SEXI
Zdroj: TV MARKÍZA

Takto baby makali na čísle, ktoré na Markíze uvidíte už dnes večer.
Na javisku super SEXI
Zdroj: TV MARKÍZA

„Ja som  už vypadla z kondičky a trošku som zabudla, ako byť sexi, ale s babami sme to opäť objavili a dúfam, že to bude dobré aj pre divákov, lebo mňa to veľmi baví,” povedala pre Markízu Barbora Švidraňová, ktorá si do šou odskočila z materskej dovolenky, ktorú trávi starostlivosťou o synčeka Gabriela. 

A hoci to tak možno na prvý pohľad nevyzerá, vystúpenie krásnych dám bude doslova naložené sexepílom a poriadne horúce. Svoje o tom vie aj Dano Dangl, ktorý jeho finálnu verziu okomentoval slovami hovoriacimi za všetko. „Príjemný, farebný, hudobno-tanečný zosynchronizovaný bordel,“ vyjadril sa na margo pekelnej Moulin Rouge šou, ktoré dievčatá predvedú na Markíze už dnes večer. 

Myslíte si aj vy, že dievčatám prirodzenosť pristane?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 617Galéria

Na javisku super sexi Dievčatá si s líčením Takto baby makali na Barbora Švidraňová Lenka Vavrinčíková Mirka Partlová Emma Drobná

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články