°C

Štvrtok, 1. október 2020. Meniny má Arnold, zajtra Levoslav.

Náhla ZMENA v porote Tvojej tváre: Neuveríte, kto nahradí Dangla!

V porote šou Tvoja tvár znie povedome došlo k náhlej zmene.
V porote šou Tvoja tvár znie povedome došlo k náhlej zmene.
Zdroj: TV MARKÍZA
02.10.2018 05:45

BRATISLAVA - V nedeľu sa markizácki diváci opäť dočkajú ďalších podarených premien v populárnej šou Tvoja tvár znie povedome. Okrem súťažiacich sa na ďalšie kolo pripravuje aj porota, v ktorej však bude chýbať jeden zo stálych členov. Vieme, prečo Dana Dangla (43) vymenili a kto ho nahradí!


Už z upútavok na nadchádzajúcu časť je zrejmé, že Dano Dangl bude v porote chýbať. Na jeho mieste však nesedí len tak hocikto. Vymenila ho sama legendárna Helena Vondráčková! Zaujímalo nás, či ide iba o dočasnú absenciu alebo porotcu nahradili definitívne.

„Dano Dangl bol pracovne odcestovaný v zahraničí. Prizvanie hosťujúcej porotkyne bolo vopred dohodnuté, keďže sme o Danovej absencii boli oboznámení od začiatku natáčania,“ povedala nám PR manažérka Markízy Lenka Horáková. Zopakovala sa tak tá istá scéna spred dvoch rokov, kedy za dovolenkujúceho porotcu zaskočila speváčka Tina.

Dana Dangla v porote nahradí Helena Vondráčková. Ide však iba o dočasnú zmenu.
Náhla ZMENA v porote
Zdroj: TV MARKÍZA

Helena Vondráčková sa zhostí úlohy porotkyne po boku Zuzany Fialovej.
Náhla ZMENA v porote
Zdroj: TV MARKÍZA

A prečo si do poroty vybrali práve českú ikonu? „Speváčku Helenu Vondráčkovú sme pozvali do poroty aj kvôli jej skúsenostiam z poľskej šou Tvoja tvár znie povedome, ale hlavne je to československá spevácka legenda, ktorá je erudovaná hodnotiť spev a bola prínosom pre účinkujúcich svojimi radami a postrehmi,“ vysvetlila nám Lenka Horáková. No a ako porotcovanie Vondráčkovej dopadne, si môžete pozrieť už túto nedeľu na obrazovkách Markízy.

Tešíte sa, že v nedeľu bude porotcovať speváčka Helena Vondráčková?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 2260Galéria

V porote šou Tvoja Dana Dangla v porote Helena Vondráčková sa zhostí Zuzana Fialová a Dano

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články