°C

Sobota, 11. júl 2020. Meniny má Milota, zajtra Nina.

PREBOHA! Paviel Rochnyak išiel donaha: Odložte poháre, z pohľadu na TOTO vám zabehne!

Paviel Rochnyak, dnes Bendler, odhodil zábrany.
Paviel Rochnyak, dnes Bendler, odhodil zábrany.
Zdroj: Instagram P.B.
04.09.2018 00:10

BRATISLAVA – Kontroverzný kaderník, ktorý si už dnes hovorí Paviel Bendler (33), dokázal svojimi počinmi neraz šokovať širokú verejnosť. Tentoraz pritvrdil a pochválil sa rovno fotkou v Adamovom rúchu!


Do pamäti ľudí sa zapísal ako prominentný hairstylista, ktorý nesmel chýbať na žiadnej šoubiznisovej párty. Niekto si ho možno pamätá z čias, keď bol účastníkom šou Celebrity camp. To ešte vyzeral ako blonďavá bábika, ktorú si verejnosť neraz v tvári mohla zmýliť so ženou. Dnes je všetko inak!

Paviel postupom času celkom zmenil imidž aj meno. Vzal si priezvisko svojej mamy, na akciách ho nájdete zriedkavo, ak vôbec, a teraz skôr pripomína partnera bábiky Barbie, Kena. Blond hrivu vymenil za krátky tmavý zostrih, zamakal na postave a vystavuje ju na obdiv svetu.

A tentoraz doslova v plnej kráse. Paviel sa rozhodol potešiť oči svojich fanúšikov a na instagramovom profile im seba naservíroval na zlatom podnose, a to úplne nahého. Odfotografoval sa vo svojom šatníku, kde údajne premýšľal o tom, čo si obliecť. „Ja chodím doma nahý,“ vyjadril sa v odpovedi na komentár k fotke.

Paviel Rochnyak po byte chodí nahý.
Paviel Bendler Rochnyak
Zdroj: Instagram P.R.

Páčil sa vám Paviel viac kedysi alebo teraz?

Kedysi

127

Teraz

559

Počet hlasov: 686


Galéria

Paviel Rochnyak, dnes Bendler, Paviel Rochnyak po byte Paviel Bendler Rochnyak sa Paviel Bendler Rochnyak na Paviel Bendler Rochnyak trávi Paviel Bendler Rochnyak je Paviel Rochnyak prešiel veľkou

Nástroje k článku


ZDROJ: md

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články