°C

Streda, 23. september 2020. Meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš, Ľubor.

Módny výstrelok Paviela Rochnyaka: V spoločnosti s predraženým igelitom na hlave!

Paviel Rochnyak
Paviel Rochnyak
Zdroj: Instagram P.B.
21.10.2018 13:00

BRATISLAVA - Je to skrátka fenomém! Paviel Bendler (33), známejší pod priezviskom Rochnyak, sa opäť raz postaral o módny uragán. Kaderník počas druhého dňa Fashion Live! nenechal nič na náhodu a vďaka svojmu extravagantne ladenému outfitu bol absolútne neprehliadnuteľný. Aha, čo si dal na hlavu!


Paviel presne vie, ako zaujať a dáva to patrične najavo. Kaderník sa už niekoľkokrát na spoločenských udalostiach objavil odetý v kúskoch, ktoré sa neskôr na Slovensku stali absolútnym hitom. Tentokrát si známy švihák zadovážil transparentný klobúčik, na prvý pohľad pripomínajúci igelit. A ak by ste si náhodou povedali, že ide o bohapustý gýč, dávajte pozor!

Paviel Rochynak prišiel do spoločnosti opäť v netradičnom outfite. Tentokrát zaujal plastovým klobúkom.
Módny výstrelok Paviela Rochnyaka:
Zdroj: Jan Zemiar

Kaderník prišiel zladený od hlavy po päty, opäť však nevynechal netradičný prvok.
Módny výstrelok Paviela Rochnyaka:
Zdroj: Jan Zemiar

Čiapka totiž pochádza z dielne luxusného módneho domu a v prepočte stojí cca 1000 €. K nemu doladil brošňu rovnakej značky v cene okolo 700 € a topánky za ďalších 1000 €. K tomu Paviel nahodil klasické džínsy, tielko, zlatú sieťku, smotanové sako a outfit ako lusk bol na svete.

Hoci sa jeho štýl niekomu môže zdať pomerne kontroverzný, s istotou vieme povedať, že minimálne čo sa klobúčiku týka, v blízkej dobe v ňom určite uvidíme viacero známych žien. A to aj napriek tomu, že nejde o najnovšiu kolekciu. Nuž, Paviel je proste ikona!  

Páči sa vám Pavielov klobúčik?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 1476Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Ján Zemiar, Instagram P.B.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články