Utorok, 20. apríl 2021. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

Pamätáte si ju zo Show Billa Cosbyho? Denisa má dieťa so slávnym spevákom a vydala sa za Aquamana!

Lisa Bonet
Lisa Bonet
Zdroj: nbc
16.11.2020 00:01

LOS ANGELES - Lisa Bonet sa ako herečka začala uplatňovať v 80. rokoch v známom seriáli Show Billa Cosbyho. Ako 21-ročná porodila dcéru spevákovi Lennymu Kravitzovi, dnes je šťastne vydatá za Jasona Momou.


Lisa Bonet sa narodila 16. novembra 1967. Rodičia sa venovali hudbe, no ju to viac ťahalo k herectvu. 

Už v detstve sa objavila v menších seriálových úlohách a zúčastnila sa aj súťaže krásy. Potom si ju vybrali do úlohy Denise Huxtable v The Cosby Show, hrala teda druhé najstaršie dieťa Huxtablovcov. 

V roku 1987 na chvíľu zmizla zo seriálu a účinkovala v projekte A Different World, ktorý sa sústredil na Denisin život na univerzite. Táto séria skončila po tom, čo Lisa otehotnela. Po pôrode sa vrátila do Cosby Show, ale neskôr ju vyhodili. 

Lisa Bonet
Zdroj: nbc

Lisa si zahrala v niekoľkých ďalších seriáloch a má na konte aj pár filmov. 

Spomínané tehotenstvo sa udialo v manželstve so spevákom Lennym Kravitzom. Utiekla s ním do Vegas presne na svoje 20. narodeniny. Ich spoločná dcéra  Zoë Kravitz je známa ako modelka, herečka aj speváčka. Dvojica sa rozviedla v roku 1993. 

Lisa Bonet, Lenny Kravitz
Zdroj: SITA

V roku 2005 sa dala Lisa dokopy s hercom Jasonom Momoom, ktorý je známy zo seriálov Pobrežná hliadka, či Hra o tróny a tiež z marveloviek ako Aquaman. O ich svadbe sa hovorilo už v roku 2007, no oficiálne sa vzali až v októbri 2017. Majú spolu dve deti. 

Jason Momoa, Lisa Bonet
Zdroj: SITA


Galéria

Lisa Bonet Lisa Bonet Lisa Bonet, Lenny Kravitz Jason Momoa, Lisa Bonet

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články