Sobota, 3. jún 2023. Meniny má Karolína, Kevin, zajtra Lenka.

Hryc na nepoznanie: Šokujúca zmena po 42 rokoch!

Andy HrycGaléria fotiek (5)
Andy Hryc

BRATISLAVA – Opäť je iný! Herec Andy Hryc (60) schudol vďaka Let´s Dance niekoľko nadbytočných kilogramov. To sa výrazne odrazilo na jeho celkovej vizáži. Zhodenie váhy však ešte nie je nič v porovaní s tým, čo prispelo k najnovšej a najšokujúcejšej zmene jeho imidžu.


Prežíva obdobie plné zmien! Herec Andy Hryc prišiel na nedeľňajšie Let´s Dance ako úplne iný chlap. Oholil si svoje povestné fúzy, čo z neho urobilo doslova nového človeka. Topky.sk zaujímalo, prečo sa rozhodol odstrániť to, čo bolo pre neho také charakteristické. 

„Žiadalo sa mi zmeny. Po 42 rokoch som preto dal dole fúzy. Viacerí mi hovoria, že teraz vyzerám mladšie. Myslím si, že bez nich budem dlhšie obdobie,“ prezradil so spokojným hlasom Hryc, ktorý sa vraj takto „naholo“ cíti oveľa lepšie.

K Andyho celkovému dobrému dojmu z vlastnej osoby prispel aj fakt, že počas tanečnej šou vypotil niekoľko kilogramov. „Schudol som 13 kíl, tak sa cítim naozaj výborne. Ako keby som zhodil ťažký batoh,“ zavtipkoval herec.{{ poll.title }}

 • {{ question.text }} *
  {{ question.context }}
 • Vyhodnotenie
  Úspešnosť
  {{ succeeded.percent }}%
  Počet správnych odpovedí
  {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}
Hryc na nepoznanie: Šokujúca zmena po 42 rokoch! 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články