°C

Streda, 29. január 2020. Meniny má Gašpar, zajtra Ema.

Je to tu! Synček Rytmusa a Jasminy dostal exotické meno... Toto by ste nečakali!

Manželia Jasmina Vrbovská a Patrik Rytmus Vrbovský
Manželia Jasmina Vrbovská a Patrik Rytmus Vrbovský
Zdroj: Jan Zemiar
08.07.2019 13:30

BRATISLAVA - Odkedy počas Vianoc Jasmina Alagič Vrbovská (30) a Patrik Rytmus Vrbovský (42) oznámili, že ich rodina sa čoskoro rozrastie o spoločné dieťatko, boom okolo plodu ich lásky neutíchol. Neskôr zaľúbenci prezradili pohlavie bábätka a pochválili sa, že exotická kráska na svet privedie synčeka. Najnovšie raper zverejnil aj to, ako sa bude volať!


Jasmina sa netají tým, že je mimoriadne pyšná na svoje balkánske korene, tie napokon zjavne zavážili aj pri výbere mena pre bábätko. Dvojica ho zverejnila síce netypickým, no o to krajším spôsobom. Rytmus totiž zverejnil novú emotívnu skladbu, ktorú venoval práve očakávanému potomkovi a svojej polovičke. Pieseň sa volá Sanel, no a človek nepotrebuje ani doktorát z jadrovej fyziky, aby zistil, aký je dôvod tohto pomenovania.

Rytmus pri zverejňovaní videoklipu, v ktorom sa nachádza množstvo spoločných záberov zo súkromia s Jasminou, neplytval slovami. „Moja najosobnejšia vec,“ napísal v krátkosti pod video len pár slov. Všetko ostatné si v podstate človek vypočuje v texte, z ktorého cítiť obrovskú lásku a neskutočné množstvo citov.

Jasmina a Rytmus sa už onedlho stanú rodičmi. Takto si spolu zapózovali pred pár dňami počas prvej módnej prehliadky čerstvej pani Vrbovskej.
Je to tu! Synček
Zdroj: Jan Zemiar

Jasmina a Rytmus prezradili, aké pre synčeka vybrali meno. Chlapček sa bude volať Sanel.
Je to tu! Synček
Zdroj: Jan Zemiar

Dojatie neskrývala ani jeho manželka, ktorá sa aktuálne nachádza v deviatom mesiaci tehotenstva. „Môj muž má novú skladbu. A ja mám v sebe milión emócií, jednu krajšiu, silnejšiu od druhej. Neviem nájsť slová, čo by to opísali. Možno „iba“ MILUJEM NAŠU rodinu a ďakujem za všetko, čím som požehnaná,“ napísala nastávajúca mamina. Tá sa už onedlho ocitne v pôrodnici, no a my dvojici prajeme, aby všetko dopadlo v najlepšom poriadku a spoločnú lásku si už čoskoro užívali v trojici.

Páči sa vám meno, ktoré manželia Vrbovskí vybrali pre svojho synčeka?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 6175Galéria

Manželia Jasmina Vrbovská a Jasmina a Rytmus sa Jasmina a Rytmus prezradili, Na prehliadke Jasminy a Jasmina Alagič Vrbovská a

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články