Gabika Drobová otvorene priznáva: Zamilovala som sa... TOTO je jej nová láska! | Topky.sk

°C

Streda, 20. november 2019. Meniny má Félix, zajtra Elvíra.

Gabika Drobová otvorene priznáva: Zamilovala som sa... TOTO je jej nová láska!

Gabika Drobová má v živote novú lásku!
Gabika Drobová má v živote novú lásku!
Zdroj: Vlado Anjel
10.08.2019 13:00

BRATISLAVA - Riaditeľka Fashion TV Gabriela Drobová (45) sa objavuje už deväť rokov po boku Karola Rumana (44). Hoci sme ich spolu stretli na premiére, podnikavá blondína sa netajila tým, že sa zamilovala do niekoho iného!


Láska prichádza do života človeka každý deň a zakaždým v inej podobe. Napriek tomu, že podnikateľka a riaditeľka módnej televízie Gabika Drobová tvorí už deväť rokov pár s Karolom Rumanom a vedľa neho doslova žiari, v jej živote sa objavil niekto ďalší. Sama blondínka priznala, že sa do neho zamilovala.

Karol sa však nemusí vôbec obávať. Srdce rodáčky z Bratislavy si totiž získal malý chlapček, syn Jasminy Alagič a Rytmusa. Keďže je Gabika pre Jasminu ako druhá mama, zaujímalo nás, ako príchod Sanela na svet vnímala. „Mala by som sa cítiť ako babka, ale ja sa strašne z toho teším,“ smeje sa blondínka.

„Keď si spomenieme, čo sme riešili takto pred rokom a kam sa ten vzťah posunul a čo všetko sa za ten rok zmenilo... Je tu tri dni nejaký malý človiečik, ktorý je úplne úžasný, do ktorého som sa absolútne zamilovala, tak strašne sa z toho teším,“ priznala Drobová, že malý Sanel si ju okamžite získal a chytil za srdce.

Gabika Drobová sa netají tým, že na malého Sanela sa veľmi tešila a ihneď si ju získal.
Gabika Drobová otvorene priznáva:
Zdroj: Instagram G.D.


Galéria

Gabika Drobová má v Gabika Drobová sa netají Pre Jasminu Alagič je Gabika Drobová prežívala s Malý rozkošný synček Jasminy Gabika Drobová Gabika Drobová s priateľom

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
VIDEO: Martin Bublavý,
FOTO: Vlado Anjel, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články