Rytmusova Jasmina vs. Verešová: Tento súboj je asi nerozhodný! | Topky.sk

°C

Pondelok, 16. december 2019. Meniny má Albína, zajtra Kornélia.

Rytmusova Jasmina vs. Verešová: Tento súboj je asi nerozhodný!

Jasmina Vrbovská Alagič
Jasmina Vrbovská Alagič
Zdroj: Mia Křižková
14.11.2019 16:00

PRAHA - Jasmina Vrbovská Alagič je už známa aj v Česku. Tento týždeň sa v Prahe zúčastnila kozmetickej akcie, kde vystupovala v úlohe krstnej mamy. Na túto úlohu si brala model, ktorý sme už mohli vidieť na Andrei Verešovej. Dokážete povedať, ktorej svedčí viac?


Jasmina Alagič sa kedysi zúčastnila súťaže miss, stala sa modelkou a neskôr aj moderátorkou. Dnes je šťastne vydatá za rapera Rytmusa, s ktorým má synčeka Sanela. Niet divu, že exotická a inšpiratívna kráska je pre mnohých zaujímavá.

Najnovšie sa u našich susedov stala krstnou mamou tekutých rúžov. A na akcii zažiarila v zaujímavých modrých šatách. 

Rytmusova Jasmina vs. Verešová:
Zdroj: Mia Křižková

Nie je žiadnou novinkou, že známe tváre sa obliekajú u známych návrhárov. Tí svoje šaty ale najprv predstavujú na módnych prehliadkach, a tak sa vlastne prvou nositeľkou stane modelka na móle. Tento model Jany Pištejovej na jej prehliadke predviedla jedna z najúspešnejších slovenských modeliek Andrea Verešová.

Rytmusova Jasmina vs. Verešová:
Zdroj: Jan Zemiar

Zdá sa však, že Jasmina sa porovnávania nebojí. A bez zaváhania si trúfla obliecť výrazné šaty, ktoré si každý hneď spojil práve s Verešovou. A naozaj sa ťažko hodnotí, ktorej pristanú viac. Tento súboj pre nás nemá víťaza, obe krásky boli očarujúce.  


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články