A už ich má pri sebe: Rytmus si priviezol domov Jasminu a malého Sanela... VIDEO! | Topky.sk

°C

Piatok, 22. november 2019. Meniny má Cecília, zajtra Klement.

A už ich má pri sebe: Rytmus si priviezol domov Jasminu a malého Sanela... VIDEO!

Patrik Rytmus Vrbovský
Patrik Rytmus Vrbovský
Zdroj: Vlado Benko
30.07.2019 09:00

BRATISLAVA - V piatok okolo obeda začali Jasmina Alagič Vrbovská (30) a jej manžel Rytmus (42) prežívať doteraz tie najkrajšie chvíle vo svojom živote. Obaja sa totiž vôbec po prvýkrát stali rodičmi - balkánska kráska na svet priviedla ich synčeka Sanela. Toho najnovšie previezli zo súkromnej kliniky do pohodlia domova!


Jasmina v piatok absolvovala plánovanú sekciu, čo znamená, že porodila cisárskym rezom. Hoci sa často mamičky po takomto zákroku zotavujú dlhšie, zdá sa, že moderátorkin zdravotný stav sa, našťastie, zaobišiel bez akýchkoľvek komplikácií, a tak si spolu s Rytmusom už v pondelok odviezli svoj malý poklad domov.

Rytmus a Jasmina si v piatok odniesli svoj malý zázrak z nemocnice domov.
A už ich má
Zdroj: Instagram J.A.

Tým, že rodina je už pokope, sa na sociálnej sieti pochválil práve Patrik. Na Instagram pre svojich fanúšikov nahral video, kde vidno bábätko ležiace v autosedačke. Príspevok zverejnil okolo deviatej hodiny večer a keďže vonku sa stmievalo, Jasmina so Sanelom zjavne ešte počas dňa pobudli na klinike. Odkaz pyšného tata bol stručný, no jasný. 

„Welcome home," čiže „Vitaj doma," je napísané vo videu, kde ako podmaz znie emotívna skladba Sanel napísaná práve pre ich synčeka. Tak nech si rodinka užije spoločné chvíle plné pohody a lásky v pohodlí domova, ktorý sa rozrástol o tretieho člena.


Galéria

Patrik Rytmus Vrbovský Rytmus a Jasmina si Jasmina Alagič Vrbovská v Rytmus svojej manželke do

Nástroje k článkuFOTO: Vlado Benko ;
VIDEO: Instagram P.V.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články