°C

Štvrtok, 25. február 2021. Meniny má Frederik, Frederika, zajtra Viktor.

FOTO Policajti zastavili auto, pohľad naňho ich zarazil: Tie svetlomety musíte vidieť!

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
22.02.2021 09:21

NORTH BEND - Na cestách sa stávajú skutočné bizarnosti, o ktorých by vedeli hovoriť nielen vodiči, ale aj policajti. Dôkazom je Američan, ktorého na ceste zastavili muži zákona. Všimli si, že chlapík síce šikovne, no nelegálne vyriešil problém s nefunkčnými svetlometmi.


Policajti nedávno zastavili vodiča vo Washingtone po tom, čo si všimli, že nefunkčné svetlá na aute nahradil klasickými baterkami. Dôstojník štátnej hliadky Rick Johnson zastavil motoristu na ceste I-90 neďaleko North Bend. Zarazilo ho, že vodič šoféruje auto so "super tlmenými" svetlometmi. Po inšpekcii si uvedomil, že nahradil svetlomety baterkami, čo je v štáte nelegálne. Johnson vysvetlil, že baterka nedokáže osvetliť cestu tak dobre, ako svetlomety.

Treba ale uznať, že vodič si s problémom poradil celkom šikovne. Jeho auto je značne poškodené a na záberoch vidno, že predná náprava nie je úplne v poriadku. Svetlomety očividne buď spadli, alebo sa rozbili. Policajt doplnil, že vodič okrem toho šoféroval v čase, keď bola platnosť jeho vodičského preukazu pozastavená. "Neviem o žiadnom výrobcovi automobilov, ktorý by pri predaji lepil baterky na prednú časť svojich áut," uviedol Johnson. Zároveň ale dodal, že v tejto dobe by je už možné všetko. 


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články