Sobota, 8. máj 2021. Meniny má Ingrida, zajtra Roland.

Z VIDEA z tragickej nehody naskakujú zimomriavky: Toto sa stane, keď zaspíte a nezapnete si pás

Zdroj: youtube/Daily Mail
16.08.2020 08:22

CHONBURI - Z videa, ktoré vzniklo v thajskom Chonburi, doslova naskakujú zimomriavky. Ich zverejnenie má poukázať na potrebu používania bezpečnostných pásov počas jazdy v motorovom vozidle. Na záberoch vidno nehodu kamióna, z ktorého vyletel nepripútaný vodič. Nehodu neprežil.


Hrozivé zábery zachytávajú nehodu kamióna, z ktorého po narazení do betónových zvodidiel vyletel jeho vodič. Nahral ich majiteľ hondy idúcej v protismere. Zverejnením videa sa tak opäť raz dostala do povedomia potreba zapínania bezpečnostných pásov počas jazdy. Šofér kamióna totiž očividne túto povinnosť zanedbal a zaplatil za to najvyššiu daň.

Z VIDEA z tragickej
Zdroj: youtube/Daily Mail

Policajti zistili, že išlo o 39-ročného muža menom Yuttapong Hawilee. Doteraz pátarajú po možných príčinách nešťastia. "Z predbežného vyšetrovania vyplýva, že príčinou nehody môže byť buď mikrospánok vodiča alebo jeho snaha vyhnúť sa inému vozidlu. Pravdepodobnejší je ale ten mikrospánok," uviedol poručík Pornchai Jiampongpaisal. Hawilee bol prevezený do nemocnice, no o niekoľko hodín tam zomrel. Incident sa stal ešte pred dvomi rokmi, no pred pár dňami video opať začalo kolovať na internete v snahe primäť ľudí k tomu, aby si v aute zapínali pásy. 

VIDEO nie je vhodné pre osoby s citlivou povahou


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab
VIDEO: Youtube/Daily Mail

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články