Pondelok, 6. december 2021. Meniny má Mikuláš, zajtra Ambróz.

Nemravný poslanec v práci: FOTO Pozrite, na čo vyvaľoval oči uprostred rokovania!

Thajský poslanec si uprostred rokovania prezeral na mobile nemravnosti!
Thajský poslanec si uprostred rokovania prezeral na mobile nemravnosti!
Zdroj: Gettyimages.com, profimedia
17.09.2020 22:00

BANGKOK - Tak za toto sa bude ešte dlho hanbiť! Thajský poslanec menom Ronnathep Anuwat sa vo štvrtok stal centrom pozornosti fotografov po tom, ako ho prichytili pri pozeraní si pomerne štipľavých fotografií ženských partií. Našiel si však dobrú výhovorku.


Prehrešku poslanca sa intenzívne venoval zahraničný Daily Mail. V pléne v Bangkoku práve počas štvrtku prebiehali rozpočtové čítania. Anuwat však na to nedbal a radšej sa venoval obrazovke na svojom smartfóne kde nehral hry či pozeral si webstránky. Venoval sa niečomu oveľa nemravnejšiemu. V konverzácii s istou osobou si prezeral pomerne pikantné fotografie istej nahej ženy.

Nemravný poslanec v práci:
Zdroj: Profimedia

Vzrušený poslanec stratil zábrany

Pri jednej fotografii to však neskončilo a fotografi ho prichytili aj pri ďalších šokujúcich snímkach, ktoré si prezeral. Politik bol po obrázkoch dokonca tak lačný, že si v istej chvíli aj sňal z tváre ochranné rúško, aby mal lepší výhľad.

Nemravný poslanec v práci:
Zdroj: Profimedia

Rôzne zábery a výhovorka na koniec

Poslanec však nezostal len pri tope a ďalej si prezeral šteklivé zábery napríklad aj ženského rozkroku. Zahanbený poslanec Anuwat, ktorý zastupuje provinciu Chonburi za vládnucu vojenskú stranu Palang Pracharath, bol so zábermi konfrontovaný a priznal sa, že sa na ne pozrel.

Ako politik sa ale z tejto situácie chcel kreatívne vykrútiť, no nevyšlo mu to zrejme tak, ako by si želal. Tvrdil totiž, že dostal nevyžiadané správy v aplikácii Line od dievčaťa, ktoré „prosilo o pomoc“ a „hľadalo peniaze“. Ronnathep Anuwat pre miestne médiá uviedol, že fotky si podrobne prezeral preto, lebo vraj kontroloval pozadie a pokúšal sa určiť, či je dievča v nebezpečenstve.

Na koberčeku, no bez postihu

Nakoniec si Ronnathep vraj uvedomil, že dievča chce len peniaze a preto vraj všetko obsah konverzácie vymazal, no bol zavolaný na koberček. Nič z toho však nakoniec nebolo, pretože sa klub rozhodol, že voči poslancovi nebudú vyvinuté žiadne postihy. Hovorca Chuan Leekpai argumentuje, že v súčasnosti neexistujú žiadne pravidlá, ktorá by poslancom zakazovali si čokoľvek na mobiloch prezerať, a to dokonca aj priamo uprostred rokovacej miestnosti.

Ronnathep pritom nie je v Thajsku v tejto kauze žiadnym nováčikom. Jeho kolega Nat Bantadtan sa podobného postihu dopustil v lete 2012, keď si na mobile prezeral pornografiu.


Galéria

Thajský poslanec si uprostred

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články