°C

Štvrtok, 2. apríl 2020. Meniny má Zita, zajtra Richard.

FOTO Muž (57) trpí permanentnou erekciou: Spôsob, ako sa k nej dopracoval... Nie je mu čo závidieť!

Zdroj: profimedia.sk
05.03.2020 08:27

GLASGOW - Päťdesiatsedemročný Škót utrpel vážne zranenie slabín po tom, čo naňho v práci padlo 1,5 tony skla. Po prvej operácii nebol schopný erekcie, preto podstúpil ďalšiu. Tá však problém skôr skomplikovala a James sa teraz erekcie nedokáže zbaviť. Nemôže si dokonca ani obliecť nohavice a dom opúšťa len zriedka.


James Scott pred časom utrpel vážny pracovný úraz, keď na neho padla kopa skla. Skončil so zlomenou kosťou v chrbtici a zablokovanou močovou trubicou. Pred dvomi rokmi podstúpil prvú operáciu, po ktorej nebol schopný erekcie. Neskôr absolvoval ďalší zákrok, ktorý mal tento pikantný problém vyriešiť. No stal sa pravý opak a objavila sa ešte oveľa väčšia komplikácia. Erekciu má teraz nepretržite a dokonca už kvôli tomu ani nevychádza z domu.

FOTO Muž (57) trpí
Zdroj: profimedia.sk

"Povedali mi, že to bude bolieť šesť až osem týždňov, ale toto som naozaj nečakal," posťažoval sa muž z Glasgowa. Kvôli permanentnému stoporeniu penisu nemôže nosiť oblečenie, pretože ho to veľmi bolí. Najhoršie je, že sa odmieta stretnúť so svojou deväťročnou dcérou, pred ktorou sa hanbí. 

Muž si chcel zasexovať s mladou ženou (30): Užil stimulátor pre býky, trojdňová erekcia!

Scott už v súvislosti so svojím problémom kontaktoval lekára a prosil ho, aby ho prišiel vyšetriť domov. V nemocnici mu ale povedali, že hlavný lekár je na dovolenke. "Vo všeobecnosti je závažné pooperačné komplikácie najvhodnejšie liečiť v nemocnici," uviedol hovorca lekárskeho centra Tollcross. James teda uviazol na mŕtvom bode a rozmýšľa, ako ďalej. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články