°C

Pondelok, 6. júl 2020. Meniny má Patrícia, Patrik, zajtra Oliver.

Muž si chcel zasexovať s mladou ženou (30): Užil stimulátor pre býky, trojdňová erekcia!

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
15.01.2020 16:14

REYNOSA - Neznámy muž skončil v nemocnici po tom, čo sa nedokázal zbaviť trojdňovej erekcie. Priznal, že užil sexuálny stimulátor pre mexické býky. Údajne sa chcel oddať milostným vášňam s tridsaťročnou ženou. Zaujímavé je, že muž kvôli kúpe stimulátora cestoval až do Veracruz.


Do špecializovanej nemocnice v americko-mexickom pohraničnom meste Reynosa sa dostal muž, ktorého trápila trojdňová erekcia. Lekári museli okamžite zakročiť a pacienta operovať, pretože užil sexuálny stimulátor určený pre býky. 

Muž si chcel zasexovať
Zdroj: Getty Images

"Užil lieky, pretože chcel sexovať s tridsaťročnou ženou," uvádza sa v peruánskych novinách La Republica. Muž za liekom vycestoval až do Veracruz (jeden z mexických štátov, pozn. red.). Poľnohospodári v tomto regióne používajú stimulátor, keď chcú, aby sa spárili poľnohospodárske zvieratá. 

Muž (35) trpel deväťdňovou erekciou: Sex za to ale nemohol!

Doposiaľ nie je známe, či sa muž z operácie zotavil. V každom prípade treba podotknúť, že ide o mimoriadne nešťastný prípad. Mnohí lekári varujú, aby muži užívali iba overené druhy viagry a neexperimentovali s nijakými inými alternatívami.


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články